Máte skúsenosti s nákupom z e-shopu VidaXL?
21. jún 2026
Ahojte, objednával už niekto z e-shopu VidaXL.sk ? Aké máte skúsenosti ? Potrebujem záhradný nábytok...Ďakujem za recenzie.
anonym_5e30c2
•
21. jún 2026Juuuj, dohadala som sa s nimi.. ja neodporucam
anonym_9c1498
•
21. jún 2026Cena odpovedá kvalite, resp. vlastne neodpovedá, lebo to nestojí ani za tých pár eur…
anonym_b5376d
•
21. jún 2026My mame zahony a aj nabytok odtial. Nemali smr ziadny problem. Moj otec objednaval tiez...jemu omylom poslali 2x rovnake zahony. Ale bez problemovo sa to vyriesilo cez telefon.

ja uz dvakrat tieniace plachty, vsetko ok