icon

Máte skúsenosti s nákupom z e-shopu VidaXL?

avatar
ita1211
21. jún 2026

Ahojte, objednával už niekto z e-shopu VidaXL.sk ? Aké máte skúsenosti ? Potrebujem záhradný nábytok...Ďakujem za recenzie.

anonym_251259
21. jún 2026

ja uz dvakrat tieniace plachty, vsetko ok

avatar
silvinka511
21. jún 2026

Katastrofálna kvalita, radím neobjednávať odtiaľ

anonym_5e30c2
21. jún 2026

Juuuj, dohadala som sa s nimi.. ja neodporucam

avatar
doriiis
21. jún 2026

Máme odtiaľ stan a masážne kreslo. Všetko v poriadku

avatar
ariannazara
21. jún 2026

Mobelix pozri maju zlavy

anonym_9c1498
21. jún 2026

Cena odpovedá kvalite, resp. vlastne neodpovedá, lebo to nestojí ani za tých pár eur…

anonym_b5376d
21. jún 2026

My mame zahony a aj nabytok odtial. Nemali smr ziadny problem. Moj otec objednaval tiez...jemu omylom poslali 2x rovnake zahony. Ale bez problemovo sa to vyriesilo cez telefon.