icon

Americká chladnicka

avatar
ellalove
Dnes o 03:26

Dobrý deň mám americkú chladničku Gorenje NRS9182VXB1 InverterCompressor nerez.
Od včera poobede z ničoho nič prestala robiť ľad, skúšala som ju aj na chvíľu vypnúť zo siete ale nič. Vodu si natiahne asi ked som dobre počula ale niesom si istá ale lad žiadny. Moze byt problém ze uz dlhšie svieti kontrolka na výmenu tej bombicky filtra ? Podľa mňa toto by to nemalo ovplyvniť. Skúšala som aj kombináciu alarm +chladnička a alarm +mraznička, len to naberie vodu a potom to preteka cele na podlahu 😃 poraďte prosim co s tým. Má len rok. Nikde nieje nič zaseknute uz som pozerala. Ďakujem.

Americká chladnicka