icon

Manuálne formy zárobku cez Instagram. Bezpečné alebo podvod?

avatar
katarina092
Dnes o 11:58

Ahojte,
Neviem ci ste si vsimli reklamy na FB a IG ohladom ponuky prace z domu- navliekanie koralkov, naplni do pier apod. Ma s tym niekto skusenosti? Je mi jasne ze osoba s ktorou som komunikovala cez what’s up je bot, ale da sa cez to realne niekam dostat alebo je to podvod? Lebo chcu aby som potom cez Telegram klikla na nejaky odkaz , nemam z toho dobry pocit viem ze tie odkazy su niekedy smerovane na to aby niekomu hackli what’s up apod.

avatar
katkaseiner
Dnes o 11:59

boze toto ide uz roky... to su podvody. A este si zapytaju nejaku sumu ako vstup.
Kasli na to...

anonym_5cd2d8
Dnes o 12:02

@katarina092 podvod, divím sa, že niekto ešte naletí

anonym_4c92c8
Dnes o 12:03

Reklama na sociálnej sieti ako rýchlo a ľahko zarobiť = podvod
Komunikovať cez telegram so "zamestnávateľom" je podvod.
Nakoniec ostaneš okradnutá alebo poslúžiš ako biely kôň na legalizáciu príjmov z trestnej činnosti.

avatar
a0
Dnes o 12:11

@katarina092 je to podvod, povedz mi, prečo by za to niekto platil Európanom, keď v Ázii to urobia za 1/10” platu” (aj to som im plat isto riadne nadhodnotila)

anonym_70711f
Dnes o 12:14

Je to praUda. Ber to.

anonym_70711f
Dnes o 12:14

Btw, neni tyzdna...🤪

anonym_4c92c8
Dnes o 12:17
@a0

@katarina092 je to podvod, povedz mi, prečo by za to niekto platil Európanom, keď v Ázii to urobia za 1/10” platu” (aj to som im plat isto riadne nadhodnotila)

@a0 najnižšie náklady máš keď "zamestnáš" Ujgurské deti v pracovnom tábore, tým stačí pracovať len za jedlo a potom výrobky predáš do Európy na Temu, dáš lákavú cenu len tak sa za nimi zapráši

avatar
a0
Dnes o 12:25
@anonym_4c92c8

@a0 najnižšie náklady máš keď "zamestnáš" Ujgurské deti v pracovnom tábore, tým stačí pracovať len za jedlo a potom výrobky predáš do Európy na Temu, dáš lákavú cenu len tak sa za nimi zapráši

@anonym_4c92c8 samozrejme, aj za misku ryže. 🙈 To ale nakupujúci na temu/ali/shein,… nechcú radšej vidieť, že kvôli ich haraburdám niekto reálne aj umrel. Ale o tom tu nie je debata. 🙂

avatar
mattovd001
Odpoveď bola odstránená