Prosím o radu.
Včera o 20:43
Prosím o radu.Ideme v lete s dcérou 13 ročnou z Budapešti do Španielska letecky. Dcéra má iné priezvisko ako ja. Má vlastný pas. Kto máte skúsenosť,potrebujem suhlas otca.? Ďakujem
anonym_c9bdf1
•
Včera o 21:13Pozri si podmienky na mzv.sk a tieto sprosté reči od žien čo chlastajú aj v nedeľu a rýpu si nevšímaj.
@anonym_c9bdf1
Pozri si podmienky na mzv.sk a tieto sprosté reči od žien čo chlastajú aj v nedeľu a rýpu si nevšímaj.
@anonym_c9bdf1 ďakujem za porozumenie.
anonym_c9bdf1
•
Včera o 21:31@taamalia
@anonym_c9bdf1 ďakujem za porozumenie.
@taamalia štastnú cestu a peknú dovolenku želám.

@taamalia zoberte so sebou aj babku a dedka