icon

Prosím o radu.

avatar
taamalia
Včera o 20:43

Prosím o radu.Ideme v lete s dcérou 13 ročnou z Budapešti do Španielska letecky. Dcéra má iné priezvisko ako ja. Má vlastný pas. Kto máte skúsenosť,potrebujem suhlas otca.? Ďakujem

anonym_00323f
Včera o 21:06

@taamalia zoberte so sebou aj babku a dedka

anonym_c9bdf1
Včera o 21:13

Pozri si podmienky na mzv.sk a tieto sprosté reči od žien čo chlastajú aj v nedeľu a rýpu si nevšímaj.

avatar
taamalia
autor
Včera o 21:18
@anonym_c9bdf1

Pozri si podmienky na mzv.sk a tieto sprosté reči od žien čo chlastajú aj v nedeľu a rýpu si nevšímaj.

@anonym_c9bdf1 ďakujem za porozumenie.

anonym_c9bdf1
Včera o 21:31
@taamalia

@anonym_c9bdf1 ďakujem za porozumenie.

@taamalia štastnú cestu a peknú dovolenku želám.