Spodná bielizeň u doktora
Ahojte. Len taká otázka. Je vhodné si dať tangace ku doktorovi/doktorke? Či je to normálne. Moja mamina vraví že si mám kúpiť klasické. Tak len sa pýtam či to je nevhodné. Ďakujem
neviem, ale keď ideš na gyndu, nohavičky sú ti zbytočné, keď idem k normálnemu dr, nevyzliekam sa len do spodného prádla, k akému dr ideš? 😂
To vážne nemáš doma jedny normálne nohavičky? Môžem sa ťa spýtať, to ti nevadí mať stále niečo zastrčené v zadku? Ani lekári neodporúčajú nosiť nonstop tangáče.
To vážne nemáš doma jedny normálne nohavičky? Môžem sa ťa spýtať, to ti nevadí mať stále niečo zastrčené v zadku? Ani lekári neodporúčajú nosiť nonstop tangáče.
@tereza888 lekar toto riesit nebude, ten uz videl zadkov...
@anonym_572527 kazdy nech si nosi co mu je pohodlne, nosim tangace 20 rokov a v zivote som nemala sposobeny ziadny intimny problem tangacmi.
Oni už tých holých zadkov videli dosť, jeden navyše je jedno. Mne by to bolo blbé hlavne kvôli sebe.
@tereza888 lekar toto riesit nebude, ten uz videl zadkov...
@anonym_572527 kazdy nech si nosi co mu je pohodlne, nosim tangace 20 rokov a v zivote som nemala sposobeny ziadny intimny problem tangacmi.
@anonym_40d3fa A fakt ti nevadi mať stále niečo zastrčené v zadku? Veď to je totálne nepohodlné.
@anonym_40d3fa A fakt ti nevadi mať stále niečo zastrčené v zadku? Veď to je totálne nepohodlné.
@anonym_572527 nemam ritisko ako vykladnu skrinu, a mam pohodlne tangace, cize ma nic nereze, netaha. A nie, nevadi. Pri zadku velkosti S je to predpokladam iny pocit ako pri zadku XXL🙂. Pre teba nepohodlne, pre mna pohodlne. A ako vies, ze je to nepohodlne, ked tangace nenosis?
@anonym_40d3fa A fakt ti nevadi mať stále niečo zastrčené v zadku? Veď to je totálne nepohodlné.
@anonym_572527 ja by som si tiez tangace neobliekla, ale nemam potrebu hejtovat niekoho kto si ich oblieka ako ty. Aky dosah na teba ma to, ze niekto iny nosi tangace? Vsak kazdy ako sa sam rozhodne....
@tereza888 Je to o tebe... Ja proste sa nechcem pred nikým pretrčať zbytočne a teda ak idem k lekárovi čo viem že napríklad sa budem musieť hore do pol pása vyzliecť nedám si šaty aby som bola dole v nohavičkách, ale dám si šortky a tričko, ale ak to tebe nevadí lekárovi je to fuk
Za mňa je to lekárovi nevhodné. Predpokladám, že ideš na vyšetrenie, u ktorého vieš, že sa budeš vyzliekať. Aj lekár vie, že to vieš. Čiže to môže brať z tvojej strany ako pretŕčanie, a to aj keď mu bude tvoj zadok u zadku. Nosím hocijaké nohavičky, ale k lekárovi by som zvolila klasiku.
@tereza888 daj si pradlo ake bezne nosis, kvoli doktorovi nemusis kupovat nieco, co bezne nenosis.
O ziadne pretrcanie nejde, doktora nezaujima tvoje pradlo, ale vysetrenie.
@anonym_572527 nemam ritisko ako vykladnu skrinu, a mam pohodlne tangace, cize ma nic nereze, netaha. A nie, nevadi. Pri zadku velkosti S je to predpokladam iny pocit ako pri zadku XXL🙂. Pre teba nepohodlne, pre mna pohodlne. A ako vies, ze je to nepohodlne, ked tangace nenosis?
@anonym_40d3fa pises,ze nemas ritisko ako vykladnu skrinu a potom hovoris,ze pri velkosti xxl je to v pohode. Mas rit xxl? To potom je ritisko ako vykladna skrina
@anonym_40d3fa pises,ze nemas ritisko ako vykladnu skrinu a potom hovoris,ze pri velkosti xxl je to v pohode. Mas rit xxl? To potom je ritisko ako vykladna skrina
@anonym_aa1829 skús si ten komentár prečítať ešte raz a pomaly 😉
@anonym_40d3fa pises,ze nemas ritisko ako vykladnu skrinu a potom hovoris,ze pri velkosti xxl je to v pohode. Mas rit xxl? To potom je ritisko ako vykladna skrina
@anonym_aa1829 To je tak, keď je tvoja potreba niekoho zhodiť väčšia ako potreba porozumieť textu.
Mne príde skôr trochu zvláštne, že vo svojom veku konzultuje s maminou takéto veci. Oblečený si čo len chceš, doktorovi je to naozaj jedno.
Veď si dospelá! Prečo rieši Tvoja mama Tvoje spodné prádlo? Keď som nosila tangá, tak som ich nosila všade, lebo som sa v nich cítila pohodlne.
To akoby niekto tvrdil, že na plaváreň sa má chodiť iba v celých a nie aj v dvojdielnych plavkách.
@anonym_aa1829 skús si ten komentár prečítať ešte raz a pomaly 😉
@anonym_ef199a z tvojho komentaru nie je jasne, ci mas rit xxl alebo s. Tangace rezu kazdu zenu, ci ma velkost xxl alebo s. Ja som xs a tangace som davno vyradila, je to proste nepohodlne rovnako ako vysoke opatky alebo kosticove podprsenky
Mne príde skôr trochu zvláštne, že vo svojom veku konzultuje s maminou takéto veci. Oblečený si čo len chceš, doktorovi je to naozaj jedno.
@muzula a kde pise svoj vek?
Isto by som si kvôli dr nekupovala inú spodnú bielizeň ako nosím . Tiež nosím tangá ,zadkov už videl milión
@anonym_aa1829 hmmm, žeby vo svojom profile?
@muzula ty si jaka detektivka 🤣
@anonym_40d3fa pises,ze nemas ritisko ako vykladnu skrinu a potom hovoris,ze pri velkosti xxl je to v pohode. Mas rit xxl? To potom je ritisko ako vykladna skrina
@anonym_aa1829 čítanie s porozumením je tak ťažké?

🙂 🙂 ach jaaaj....pri vyzliekaní nevhodné. pri nevyzliekaní vhodné. (pre mňa). inak na to nie je žiadny vhodný/nevhodný zákon.