icon

Štúdium logopédie

avatar
eliskaaaaaaaaaa
Dnes o 21:25

Ahojte je tu niekto kto sa dostal na UK na odbor logopédia?
Hľadám kamarátov čo nastupujú v roku 2026/27 💋