icon

Máte skúsenosti s nemiznúcimi uzlinami u detí?

Včera o 22:06

Ahojte. Má niekto skúsenosť, že sa vašim detom urobili uzliny- hrcky na krku zo zadu a za uškom, ktore nemizli a dieta nebolo chore? Co to bolo u Vás? Na aké vyšetrenia Vás poslal lekar?

anonym_f681cd
Včera o 22:08

U dieťaťa nie, ale ja mám na krku vzadu uzlinu zväčšenú už dva roky, chodím raz ročne na kontrolu na ultrazvuk.

avatar
domka222
Dnes o 02:25

Bola som dať ako samoplatca urobiť sono. Reaktivne uzliny. Ja ich mám tiež pár už roky.

anonym_a30169
Dnes o 04:34
@anonym_f681cd

U dieťaťa nie, ale ja mám na krku vzadu uzlinu zväčšenú už dva roky, chodím raz ročne na kontrolu na ultrazvuk.

@anonym_f681cd a co povedali, ze moze byt pricina? ja mam roky na hlave zvacsenu, raz mensia raz vacsia...

avatar
letfenixa
Dnes o 04:36

Ako dlho to má? U syna to bol prejav boreliozy.