icon

Uzliny-hrčky u detí

Včera o 22:06

Ahojte. Má niekto skúsenosť, že sa vašim detom urobili uzliny- hrcky na krku zo zadu a za uškom, ktore nemizli a dieta nebolo chore? Co to bolo u Vás? Na aké vyšetrenia Vás poslal lekar?

anonym_f681cd
Včera o 22:08

U dieťaťa nie, ale ja mám na krku vzadu uzlinu zväčšenú už dva roky, chodím raz ročne na kontrolu na ultrazvuk.

avatar
domka222
Dnes o 02:25

Bola som dať ako samoplatca urobiť sono. Reaktivne uzliny. Ja ich mám tiež pár už roky.