Máte skúsenosti s výmenou kolies na kočíku Emmaljunga?
Dnes o 17:46
Ahojte, má niekto skúsenosti s výmenou nafukovacích kolies za plné? Prasklo mi koleso,ulomil sa tam kus plastu a potrebujem nové. Mám kočík Emmaljunga Scooter 4,originál koseso sa už nedá kúpiť,ale mali by tam pasovať aj iné…
Zhodil by som to dole z osky a hladaj nieco s rovnakym sposobom montaze. U Cinanov je casto jedno koleso spolocne pre 10 modelov.



@lenkaziva demontuj, dobre pomeraj, pofot a skus popisat s ludmi napr. zo shopu babyplace. Mozno podla foto ponuknu kompatibilne, ci uz plne alebo opat nafukovacie.