Kam sa presťahoval hematológ Sabo?

susangha
18. jan 2021

Prosím vás kam sa presťahoval hematolog Sabo čo sídlil na špitálskej oproti vchodu do nemocnice?
Môžete mi napísať adresu i jeho tel. číslo? Ďakujem

viera_vee
18. jan 2021

@susangha Dr. Šabo je na Špitálskej 4 (budova lekárne Dr.MAX). Sestrička bola v karanténe, tak neviem či sa dovoláte. Tel.č.: 0917510727

susangha
autor
18. jan 2021

@viera_vee ďakujem 😊

miiriaam
18. jan 2021

@susangha
@viera_vee on tam uz nie je.. Zostala tam sestricka a bude tam nejaka doktorka ale on isiel na klokocinu od 1.1. Myslim😊

alena583
18. jan 2021

uz je tam nova doktorka a dr.Šabo sa vraj uz hematologii nevenuje

viera_vee
19. jan 2021

@susangha
@miiriaam tak to sa ospravedlňujem za mylné informácie. Ja som bola uplne v tom, že tam je. Lebo mám ísť teraz len na kontrolný odber. A predtým som tam chodila k dr.Šabovi. A nikto mi nespomínal, že tam už nebude. Ale tak ďakujem za info 😊

miiriaam
19. jan 2021

@viera_vee ordinacia funguje dalej aj vsetko okolo toho, len on tam uz nie je, je tam nejaka pani doktorka, ale vraj je mila😊

drsabo
19. jan 2021

@viera_vee
@susangha
@alena583
@miiriaam Milé dámy! Z hematológie som síce odišiel, ale tehotným ženám sme sa vždy venovali aj na internej ambulancii. Takže ak niečo potrebujete, volajte 037 - 7732907, Interná ambulancia, MUDr. Ladislav Šabo, Čajkovského 2, 949 11 Nitra.

linndushka
16. júl 2021

@drsabo pán doktor. Takže mám to tak chápať, keď som už porodila k Vám už nemôžem chodiť na kontrolu? Ak nie, škoda, pretože si Vás vážim ako odborníka. Ďakujem za odpoveď. 😊 Linda

saleska111
15. nov 2021

@linndushka ahoj mohla si ci nie ?

vlastip
3. júl 2022

@susangha
Ahojte,
dr Šabo už robí internistu na Klokočine Jurkovičova
Je to veľká škoda že už nerobí na hematologii, ambulancia nemá momentálne žiadneho dr.