Kamarátka - Nitra Párovce

marucia
13. máj 2021

Ahojte. Mam 2,5 rocnu dcérku a hľadám jej kamosku, ideálne zo Starého mesta. Mala túži po kamaratke ale keď sme v parku alebo na ihrisku, tak sa k deťom sama nepridá. Ja mam ešte 9 mesačne babo, tak sa toľko s nou uz hrať nemôžem. Ak by tu bola mamička, čo potrebuje tiež zabaviť dcérku, tak sa poteším 😊 ja som uz z než zufala a nikoho v Nitre z rodiny nemame. 🙈

marucia
autor
13. máj 2021

@marucia baby a kludne aj ak máte staršiu dcérku. Mala sa zahra aj so staršími deťmi. 😊🤷‍♀️

77katarina
13. máj 2021

@marucia Poznám to veľmi dobre ... aj ja som mala taký istý problém, keď som bývala na Párovciach a moja dcéra mala 2-3 roky. V tejto časti Nitry žijú iba dôchodcovia a študenti ☹ bohužiaľ. Tiež som hľadala aj tu na MK a bez výsledkov ....

victoriab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
77katarina
13. máj 2021

@victoriab 😉
Tak Vy ste z mála ľudí čo tam žijú a nie ste študent a ani dôchodca.
Ja tam bývam skoro 44 rokov tak viem aký ľudia tam žijú. Mladé rodiny s deťmi 0 bodov.

victoriab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
77katarina
13. máj 2021

@victoriab Áno ? Tak kde je problém ?
Ja som sa dobre pozerala pred pár rokmi .... nenosím okuliare 🙏
Ja som písala o tom, že ja som kedysi mala problém - nie teraz .... s tým, že v mojom okolí nikto nemal dievča do cca 5 rokov a musela som si vtedy vystačiť s mojou dcérou sama.

marucia
autor
13. máj 2021

Je pravda ze je tu ozaj veľa dôchodcov ale aj je tu pár mamin ale tak keď ide niekto okolo s kocikom tak mi je cudne pristaviť sa. Tak za to píšem sem, že možno je v okolí niekto, kto sa cíti s tými deťmi osamelo ako ja a pristála by mu spoločnosť. Lebo zabaviť 2-3 ročne deti, čo ešte nechodia do skolky ale uz potrebujú spoločnosť, je dosť ťažké, keď ešte mate aj druhé dieťa.. 🤷‍♀️

maria1678
14. máj 2021

@marucia však príd na ihrisko pri hviezdnej /za budovou vbc/, ked je pekne, je tam veľa detí, moja bude mať 6, ale má rada malé deti

20iffka
11. jún 2021

@marucia ahoj...my sme z Chrenovej(zatiaľ) do Pároviec chodíme 2x do tyzdna...malá ma 4 roky(v auguste 5) budeme tiež za kazdého známeho/kamarata-ku radi 😉