Kastrácia kocúra - Nitra

lennyd23
5. dec 2021

Dobrý den,
Som z Nitry, chcela by som sa spýtať či náhodou niekto nevie ako sa pohybujú ceny za kastraci kocúra. Náhodou či nemáte aj vlastné skúsenosti ?
Ďakujem.

cyberk
5. dec 2021

Ja som v BA platila 40e

petoccc
7. dec 2021

My sme platili 60€,neviem presne, v Nitre,ale tu je viacej tých veterinárnych ambulancii niekde to je drahšie a niekde lacnejšie 🙂
Ale je to dosť aj o prístupe veterinára ,ja osobne odporúčam veterinárnu ambulanciu Althea na Čermani,veľmi príjemný a mladý personál ,boli sme spokojní 🙂

nika_val
8. dec 2021

Nie síce s kocúrom ale so psíkom, my na klasickú veterinu chodievame tam kde je aj pohotovosť za agro ale na kastráciu sme šli do dediny Vyčapy k miestnej pani veterinárke..neskutočne ochotná, všetko vysvetlila čo bude robiť ako to bude prebiehať aj po zákroku povedala čo a ako urobila, kvalitná práca, na vyberanie zostal 1 steh (ostatné boli vstrebatelné a šila zvnútra takže aj jazvička je minimálna ) a plus cena o polovicu lacnejšia ako inde v NR.. a myslím si rovnako to bude aj pri kocúrikovi 🙂

ada1981
11. dec 2021

Mame doma aj macicku aj kocura. Macicka sla ked mala skoro 5mes a kocur 8mes. Stihli sme to pred 1 rujou u obidvoch. Chodim s nimi do Althea, za kocura sme platili myslim 40euro. Zakrok zvladol bez komplikacii