Mamičky z Veľkého Lapáša
3. jún 2021
Ahojte je tu nejaka rodinka ktora byva vo Velkom Lapasi a dieta chodi do skoly v NR?
Alebo aj na ladovy hokej?
@stanislava978 ahoj
A ake mate velke dieta?
Ja mam 8 rocneho syna chodime na Nabrezko
@hypnomacka
nebyvam vo velkom lapasi a nemam deti
@hypnomacka tak načo sem píšeš? Je to 5 rokov stará téma.....

@sonyap111 Ahoj, my bývame vo Veľkom Lapáši a dieťa nám chodí do školy v NR.