Očný lekár pre deti a dospelých v Nitre

malyanjelik
21. feb 2022

Poraďte prosím očného lekára pre deti i dospelých v Nitre- ideálne ak máte pozitívnu osobnú skúsenosť. Bola som u MuDr. Jamborovej a nikdy viac...ak viete o niekom naozaj skvelom očnom lekárovi/ lekárke v Nitre, budem vďačná za informácie 🙂

tehotna40
21. feb 2022

Chodíme k mudr hasilovej, sú aj ľudia, čo na ňu nadávajú ale ja som spokojná, chodím tam zo sebou aj s oboma deťmi.

missviolet
21. feb 2022

Edita Svrcekova

malyanjelik
autor
21. feb 2022

@missviolet Mudr. Svrčeková ošetruje aj deti aj dospelých prosim?Ako je to u nej s objednanim? Chodí sa pre časenky, alebo objednáva na presný čas? Ďakujem 😊

tana5
21. feb 2022

@malyanjelik objednava sa k nej cez topdoktor.sk, navsteva lekara a ine portaly.. plati sa cez "objednavaci system" od 12-15€...zakazdym...nie je to jednorazove. Jedine ak Vam da termin kvoli kontrole/dovysetreniu priamo na ambulancii pocas konzultacie, ale to malo kedy. Este chvalia Sovikovu, u nej poplatok jednorazovy 12€ cez portal a potom sa uz objednava telefonicky u sestricky. Ja osobne s nou nie som spokojna. Nema ochotu riesit veci do hlbky...ale to je iba moj nazor a skusenost...

katzed
21. feb 2022

@tehotna40 aj my tam chodíme a spokojnosť 🙂

tamtamka26
21. feb 2022

My sme prešli od Hasillovej k Sovikovej a som max spokojná 👍. Neplatíme žiadny poplatok pri objednaní 🤔.

623gabulienka
17. feb 2024

@malyanjelik prosim vas, aky bol problem s mudr. Jamborovou?