Odporučte empatického a cenovo dostupného veterinára v Nitre
Prosím odporučili by ste mi empatického zverolekara/ku, cenovo dostupneho v Nitre a okolí? Ďakujem
@chrobak7 zadala som to v dvoch skupinách. A?
@chilli77 Na diskusných fórach sa to nerobí. Otázka sa zadáva len raz. Je to aj v Kódexe fóra:
Svoje príspevky zverejni len raz
Pomôžeš nám tým Koníka udržať prehľadného a bude tak lepšie plniť svoj účel. V prípade, že sa dostaneš do diskusie, kde nebudú mať všetci rovnaký názor ako ty, tak ti sto výkričníkov, veľké písmená a vloženie tvojho názoru desaťkrát po sebe určite nepomôže presvedčiť ostatných o tvojej pravde. Skús to úplne inak - pokojne.
Opakované príspevky s tým istým alebo podobným obsahom na viacerých miestach budú odstránené bez upozornenia.
Ja mám pre psa zverolekára z Remeselníckej ul., Nitra, MVDr. INŠTITORIS Ivan, vždy všetko bolo v poriadku.
napis na facebooku mojej partnerke. je ukrajinka ale vie velmi dobre slovensky .. je veterinarka Сонцедара Тетяна Базілова
https://www.petclinic.sk moje tri psíky navštevujú túto kliniku a všetci sme veľmi spokojní 🙂
Dobry deň, priniesla som tehotnu mačku s chorými očami do veterinárnej kliniky Fazivet v Nitre ,na kalvarii , blizko nemocnice, blonďava doktorka bola síce veľmi milá ale totálne neprofesialna, mačke len tak z brucha stanovila nejaký herpes virus, hneď jej pichla nejakú injekciu, nezmerala jej ani teplotu, nevypláchla oči, neprezrela zblízka mačkine oči, predpísala humánne kvapky do očí ktoré vyvolali u mačky krvácanie z maternice, vyvolali potrat a mačka aj s nenarodenymi mačiatkami uhynula ,
Dobry deň, priniesla som tehotnu mačku s chorými očami do veterinárnej kliniky Fazivet v Nitre ,na kalvarii , blizko nemocnice, blonďava doktorka bola síce veľmi milá ale totálne neprofesialna, mačke len tak z brucha stanovila nejaký herpes virus, hneď jej pichla nejakú injekciu, nezmerala jej ani teplotu, nevypláchla oči, neprezrela zblízka mačkine oči, predpísala humánne kvapky do očí ktoré vyvolali u mačky krvácanie z maternice, vyvolali potrat a mačka aj s nenarodenymi mačiatkami uhynula ,
@stefaniastefania A to si sa špeciálne kvôli tomu dnes registrovala na MK, aby si napísala, že veterinárka ti kvapkami do očí zabila tehotnú mačku, ktorá inak bola celkom zdravá.
A inú rozprávku nemáš?

@chilli77 Načo zadávaš tú istú otázku dva krát???