Pediater - Klokočina

monuska1352
12. apr 2021

Ahojte. Poraďte prosím dobrého detského pediatra najlepšie klokocina. Hlavne takého ktorý neposiela stále po vyšetreniach hned. A co vie riešiť ked je dieta choré. Ďakujem

marci77
12. apr 2021

@monuska1352 ja som cele moje detstvo chodila k Dr.Kolcakovi, odbornost super, vzdy vedel dobre odhadnut chorobu a nasadit lieky, za mna spokojnost, ale uz som 15rokov mimo Nitru, tak neviem co sa pomenilo.......
a neviem ho porovnat s ostatnymi, co tam ordinuju

monuska1352
autor
12. apr 2021

@marci77 dr kolcak este robi lenze aj on ma svoj vek a chcem niekoho komu budu moje deti roky chodiť on tiez pojde kazdu chvíľu do dôchodku. Zacala som chodiť pani dr Prokipcakovej no žiaľ po roku isla aj ona do dôchodku a nepaci sq mi prístup lekárky ktorá je namiesto nej

marci77
12. apr 2021

@monuska1352 to je pravda, ten ma uz vela rokov .....inak neviem poradit, tu je este nejaka diskusia aj ked starsieho data
https://www.modrykonik.sk/forum/hladame-lekara/detsky-lekar-v-nitre-poradte-mi-dobreho/

snad vam niekto este poradi, kto je znaly pomerov

ja tiez som si s pediatrami uzila svoje, a teraz dochadzam 20km do BA, lebo co mame u nas v obci, kde momentalne zijeme, tak ta je fakt ze otras, vobec ale ze vobec nevie komunikovat s ludmi, zduta, odmerana ....no to som este nezazila .....hned sme sa pratali prec ....aj to mi dala este zaplatit 5eur za poslanie karty
a treba si dobre vybrat, lebo najskor sa da pediater menit po pol roku, ako k nemu pride karta

nelka0810
12. apr 2021

@monuska1352 prosim vas co sa vam nepaci na dr. Zolnovej?

terez26
18. apr 2021

@nelka0810 aj mna to zaujima...

zuemka
20. apr 2021

@monuska1352 aj mna by zaujmalo co je na nej zle?

nika_1996
16. máj 2021

@monuska1352
Ahoj my s malym chodíme k pediatricke petruskovej v medicentre, je super. Vrelo odporúčam