Pediater v Nitre

alusa_nr
30. jan 2022

Ahojte, vedeli by ste mi prosím odporučiť pediatra v NR, ktorý/ktorá automaticky nepredpisuje antibiotiká, ale skôr sa uberá cestou homeopatik a prírodnou liečbou? Ďakujem veľmi pekne za všetky rady 🙏

loliki
30. jan 2022

Čo chceš vyliečiť homeopatikami? Ak raz potrebuje dieťa ATB, tak to potrebuje. Ak si myslíš, že stačí cibuľa s cesnakom, tak načo potrebuješ na to lekára?

tana5
30. jan 2022

@alusa_nr ziadny pediater Vas homeopatikmi liecit nebude. Nikto Vam ich zakazovat nebude sice ale ani vyslovene odporucania sa nedockate...

angelinja
31. jan 2022

povedzete mi o tom ktory automaticky predpise ATB?lebo ja takeho hladam praveze..lezu mk na nervy uz s tym ze su proti ATB aj k ed je to vyslvoene ziadane , ja uz som viac jak lekar poznam vsetky prejavy kedy a co maly potrebuje a keby mam razitko sama si vyliecim dieta najlepsie.n pri tychto amateroch lekaroch dieta tri tyzdne doma a opakujucimi sa infektami /nie nie su to virusove , nakolko som si sama prisla na diagnozu ktoru anni bezni lekari nepoznaju a vsade ma nazyvali tou co si vymyslam a vidim to zas aj na zacinajuchi pediatroch tak tomuto zdravotnictvu u nas zas nedavam velku sancu ani do buducna

misscelaneous
31. jan 2022

Doktorka Gallusova. Vzdy nam kontroluje v karte, kedy deti mali naposledy antibiotika a ak su v stave, kde to este nevyzaduje atb, tak poradi/odporuci volne predajne lieky, co som si vsimla, tak su vacsinou na rastlinnej baze. Samozrejme sme pouceni o tom, ze ak sa stav nezlepsi, skontaktujeme ju opat a atb predpise. Uplne jej doverujem, mnohokrat sme naozaj choroby vylezali bez atb, no na druhej strane vzdy boli atb nasadene ked bolo potrebne.