Sinsay Nitra Promenáda

lalulola
8. máj 2022

Ahojte,chcem sa opýtať či už niekto z vás navštívil predajňu Sin-say v OC Promenáda v Nitre? Aký je tam výber? Ponúkajú aj detské oblečenie,alebo len dospelácke? Majú aj dekorácie? Vopred ďakujem za každú reakciu 😊

mirkasmile
8. máj 2022

@lalulola všetko spomínané tam majú 😀 ale aktuálne mňa osobne tam nič neoslovilo 🤷 ale 100 ľudí, 100chutí, určite sa chod pozrieť

lalulola
autor
8. máj 2022

@mirkasmile super, ďakujem za info 😊

ellisa12
8. máj 2022

@lalulola podľa mňa viac detských veci a aj dekorácie majú 🙂

daniela_p
9. máj 2022

Aj tehotenské oblečenie tam majú ? 🙂

lalulola
autor
9. máj 2022

@mirkasmile a parkovanie je tam aké? Nezablúdim tam?

mirkasmile
9. máj 2022

@lalulola 😅 ja som síce bola pešo 😅 ale zboku by malo byť parkovisko, asi podzemné

ellisa12
9. máj 2022

@lalulola parkovanie no môžem povedať že katastrofa 😀😀😀 pri vstupe byali dávať príručku 😀😀😀

daniela_p
9. máj 2022

@ellisa12 prosím ťa, ak si bola v sinsay, mali tam aj tehotenské oblecenie? 🙂

ellisa12
9. máj 2022

@daniela_p vieš čo keďže som sa nato moc nesuatredila tak ti vôbec neviem povedať

danielak84
9. máj 2022

@lalulola Ahoj. Ja som bola v sobotu a som velmi sklamana. Chcela som chlapcom nakupit oblecko ale nic pekne nemali. Na ich stranke maju velky vyber pekneho oblecenia ale v predajni je to bieda. Idem objednat cez net.

lalulola
autor
9. máj 2022

Žienky dnešné zistenie.....parkovanie úplná katastrofa....a to sa považujem za celkom dobrého šoféra....a obchod mali dnes z technických príčin zatvorený. Takže som tam aj zbytočne išla. Obchody nemajú naskladnené, takže tak za pol roka pôjdem pozrieť

daniela_p
9. máj 2022

@ellisa12 ďakujem 🙂