Život v Nitre

28. júl 2022

Ahojte, prosím vás kto žijete v Nitre, akú časť odporúčate na pokojný život s deťmi?

Skôr priamo Nitra - nemyslím centrum ale kam dosiahne MHD, keďže nie sme s mužom šoféri a už som žila v dedine 20km od Žiliny, takže viem, že niekedy cestovanie keď ide autobus raz za 3 hodiny je horor. Preto by som sa radšej vyhla okolitým dedinám.

Čítala som, že napríklad v Dražovciach sa nežije dobre, keďže je tam veľa neprispôsobivých občanov a robotníkov z fabrík. Rovnako teraz žijem v BA pri Slovnafte a ten smrad a hluk nie je bohviečo, je to tak aj v Nitre pri priemyselnom parku? Kde sa vám žije najlepšie?

Ďakujem 🙂

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
foxxie27
28. júl 2022

vystriedala som Zobor, Krškany a Chrenovú....jednoznačne najviac sa nám páčilo na Chrenovej....kopa zelene, všetko poruke, ale cena za bývanie o niečo vyššia

estrella5
28. júl 2022

Chrenová ❤

katulkagajdos
28. júl 2022

Zobor ☺️👍🏻

gaaaa
28. júl 2022

Chrenová👌

mpg
28. júl 2022

A chcete bývať v byte alebo RD?

autor
29. júl 2022

@athom neviem, podľa čoho usudzuješ. Zo Žiliny pochádzam, v Bratislave som študovala a zostala pracovať a teraz keď už mám rodinu, tak chceme bývať niekde kde je kľud 🙂

@mpg ideálne dom, v byte sme teraz a už sa cítime ako v klietke

A z okolitých dedín nie je problém s dopravou? Či už MHD, resp. Medzimestské spoje (zatiaľ som príliš neštudovala ako to tam funguje), ale nebýva doprava podobne ako v Bratislave, že v špičke je fakt všetko o upchaté? Z okolitých dedín to majú fakt aj hodinu niekedy do práce autom.

mpg
29. júl 2022

Podľa týchto požiadaviek by sa vám hodila Chrenová, ale aj Čermaň alebo rodinné domy pri Klokočine, tam je blízko do obch.centier, škôlok, škôl, polikliniky. Do dedín naokolí je lepšie keď má auto, aspoň jeden keby ste si urobil vodičský. Čo poznám z dedín, tak prídu do práce do NR, nakúpia plné auto a idú na dedinu.

autor
30. júl 2022

@mpg ďakujem veľmi pekne 🙂

crails
1. aug 2022

Chrenova ❤

januska131
28. aug 2022

Byvala som 35 rokov na Chrenovej a super, teraz sme v Janikovciach a tiez super, chodi sem mestska, takze v pohode sa dostanes do mesta.

gupka111
19. jún 2023

Dobrý večer. Prosím, ak viete, poraďte mi, kde je v NR bazár kočíkov. Vraj bol na tržnici, len či tam ešte stále je. Ďakujem