Zubná pohotovosť Proximity dental clinic

lenulienka42
2. jan 2021

Ahojte ľudia. Chcem sa vás spýtať, boli ste už niekto v tej proximity dental clinic? Lebo ma hrozne boli zub a potrebujem ísť na pohotovosť len sa bojím ze tam nechám majlad. Mate niekto skúsenosti s nimi a aký majú prístup k ľuďom?

tinqua
2. jan 2021

@lenulienka42 ahoj bola som tam, ale lekári čo za niečo stáli odtiaľ už odišli. Veľmi ti odporúčam pohotovosť v Leviciach. Sídlia na prízemí nemocnice. MUDr Mesárošová a MUDr Gažo. Každý deň od 16.00 do 20.00. Predtým pracovali v proximity. Úžasní sú - ako ľudia tak aj lekári.

tinqua
2. jan 2021

@lenulienka42 a stojí to asi ako každý zubár na priamu platbu. Od 50e hore podľa problému.

ninazoja
2. jan 2021

@lenulienka42 ahoj ja som bola presne takto pred rokom. Išla som okolo 8mej ráno a už som sa na rad nedostala stali tam ľudia už od 6tej ráno. Takže som musela počkať do druhého dňa a tiež som tam prišla o 6tej a bola som druhá. Zub mi vytrhli a stalo ma to okolo 120eur

wawrita
13. feb 2021

@tinqua v Leviciach už nieje zubna pohotovosť mi bolo povedané

tinqua
13. feb 2021

@wawrita ešte v decembri som tam bola s dcérou. Možno covid, možno opatrenia - neviem. Volala si priamo im?

tamtamka26
15. feb 2021

Bola som v proximity na pohotovosti, úplne skvelý prístup, mladá Dr.zvladla extrakciu zubu na 1*. Platila som 85€