Nová kuchyňa - reálne skúsenosti

18. mar 2022

Ahojte poraďte mi kde ste boli spokojné s navrhom /následným vyrobenim kuchyne...?
Zaujímajú ma reálne skúsenosti aby som vedela na koho sa obrátiť 😊
Ďakujem 👍

brunecka77
18. mar 2022

Ahoj, my sme si dali navrh spravit v roznych kuchynskych studiach, ale ked nam to naratali, cena bola jednoducho privysoka cca 10 tis....znamy mal kuchynu od kuchyne Tonix (Polsko), dali sme si to teda nacenit im a dostali sme polovicnu cenu. Kuchyna je uz hotova a sme velmi spokojni, pouzity ten isty material ako na SK a kovania blum. Dali sme si spravit aj vstavane skrine a tak isto spokojnost.

elizabet173
18. mar 2022

je to rozdielne, moja svokra si dala vypracovať návrh, ale asi ten človek v živote v kuchyni nevaril, takže nakoniec išli podľa seba, na druhej strane robili mojej tete a je nádherná, aj veľmi praktická, niet tam čo vytknúť - decodom.

malinovka333
18. mar 2022

Ja som si navrhla sam v ikei aj kupila, aj sme si ju sami zlozili, zavesili

katren
25. mar 2022

ja by som uz do polskej kuchyne nesla, radsej priplatim za kvalitu....mam 15 rocnu, ale po 10 rokoch uz sa zacala ta folia na strinkach odliepat, na suflikoch sme museli menit viac x uz kolajnicky, aj mi dokonca vypadol jeden sulfik s taniermi, riadne mi ich vtedy pretriedilo 😀 rucky sa zacali lamat....cela uz vyzera ako keby bola este zo socika...svokra ma Trenab kuchynu 20 rocnu a ta vyzera stale ako nova....

sisasen
5. jún 2022

Ja mam 3-4r. kuchynu, navrh 3d z netu sama a robil p. Bielik z Cachtic,ma stolarsku firmu... kovanie blum, zatial 100% spokojnost, aj super vyzera...