Urologická ambulancia MUDr. Roman Sokol

11. jún 2022

Ahoj. Ake mate skusenosti s MUDr. Sokolom a spermiogramom? Dlhsie sa nam nedari babatko a chcem priatela poslat na spermiogram. Predtym bol u ineho urologa, ale ten pyta 100€ za vysetrenie. A tuto som citala, ze by sa malo platit 60€ a on ma aj ten pocitac na to, ze nevyhodnocuje vzorku cez mikroskop? Zn. ambulancia v Novom Meste nad Vahom

kundiboo
28. jún 2022

Ahoj, môj mm bol nechal tam za vyšetrenie plus spg 190 eur a to mu nevysetrili ani ureu,myko,chlamýdie napr. Vy ste boli ?

autor
28. jún 2022

@kundiboo nakoniec bol v Piestanoch u Gajdosa, tam bol aj predtym 2x, nechal tam 100€ a zbytocne, lebo za tyzden mi vysli // 🙈🙈🙈🤰🤰

kundiboo
29. jún 2022

Gratulujeeem a spg sa vám polepšil? Niečo pomohlo ?

autor
29. jún 2022

@kundiboo dakujem. ano, polepsil. mal zhorsenu pohyblivost, motilita A bola iba 5%, mal astenozoospermiu. A teraz mal pohyblivost uz 40%, odisiel s vysledkom Normozoospermia. Predtym mal aj zvysene leukocity, tak mu doktor robil vyter z mocovej trubice a nieco mu tam zistil, tak mu dal antibiotika na preliecenie.

kundiboo
30. jún 2022

a užíval aj nejaké vitamíny, ktoré mu pomohli k tomuto výsledku?

autor
30. jún 2022

@kundiboo iba folandrol, ale to tiez bral tak, ze jedna krabicka mu vydrzala aj 2 mesiace 🙈🙈🙈