Zubár v okolí Nového Mesta nad Váhom

tucniacka11
18. mar 2021

Dievčatá z NM a okolia, prosím Vás poradte mi zubára v NM, a v okolí, chodila somMUDR,Hladkému, ale ten odišil a teraz hľadám pre mna moje deti niekoho dobrého, nie mimoriadne predraženého. Ďakujem

gloria31
18. mar 2021

@tucniacka11 ak nevadí pripla by som sa. Som v NM pristahovana už pomaly dva roky a ešte tu nemám prestahovaneho zubára a všeobecného lekára pre seba. Zatiaľ mám zubára v Piešťanoch

monika_nm
18. mar 2021

@tucniacka11 my chodime do kliniky Macko,sme spokojni velmi,je tam dr.Macko a pani dr.Šimorová,len teda neviem ci beru este.A maju zmluvu so vsetkymi poistovnami.

tucniacka11
autor
18. mar 2021

@monika_nm to nepoznám, je to v nm?

monika_nm
19. mar 2021

@tucniacka11 ano v NM,je to kusok od spodnej Billy na Samotach ,skus kuknut na internete.A skus tam zavolat,ci este beru.My sme spokojni,sme tam cela rodinka.

adriana89
20. mar 2021

@monika_nm cenovo je to tam ako???

tucniacka11
autor
20. mar 2021

@monika_nm neberú, volala som🤷‍♂️😢

monika_nm
20. mar 2021

@adriana89 som vszp a tusim som za blombovanie zuba platila okolo 30 eur ale myslim na stranke maju aj cennik.A deti asi inak platia.A tiez asi zavisi ci davaju ci nedavaju inekciu a pod.Sme spokojni.Ale pozeram,ze tiez sa pytala jednina dievcina a,ze teraz neberu.Ale mozno sa treba priebezne pytat.Je tam doktor a doktorka.😊