Gynekológ v Nových Zámkoch

snazilka_bio_mamka
13. apr 2022

Ahojte. Prosím Vás, odporucte mi dobrú gynekologicku, gynekologa, s kvalitnym vybavenim ambulancie a dobrym pristupom. Chodim k jednemu panovi uz dlho, ale teraz som otehotnela a nie som celkom spokojna s jeho pristupom, mozno by som skusila trocha ochotnejsieho lekara. Dakujem 🤗

jaga18
13. apr 2022

Ja chodím k Dr Halmesovej, za mňa spokojnosť. Tiež je fajn Reka Dikacz v nemocnici ordinuje na prízemí, chodila som k nej posledné týždne tehotenstva, keď bola moja Dr na dovolenke a bola som veľmi milo prekvapená starostlivosťou. Aj som ľutovala, že som si ju nezajednala k pôrodu.

snazilka_bio_mamka
autor
13. apr 2022

@jaga18 halmesovu mi uz vela ludi odporucilo, neviem sa jej ale nejak dovolat..

jaga18
13. apr 2022

Volať k nej treba po 10tej a sestrička priebežne volá späť, keď niekomu nevie dvihnut. Ale je možné, že majú dovolenku, neviem, nebola som tam od decembra.

jaga18
13. apr 2022

No a ešte utorky neordinuje, vtedy je v nemocnici

amani1
13. apr 2022

Dr. Halmesova má dovolenku tuším dva týždne 🙂

snazilka_bio_mamka
autor
13. apr 2022

dakujem za info 🙂

miss_foxy
22. apr 2022

@snazilka_bio_mamka Halmešovú odporúčam. Ja som tam presla od inej Gyn. Stará moj problém neriešila nejako extra, len nasadila lieky. Dr.Halmešová mi všetko detailne vysvetlila, povedala detaily o mojom stave a čo a ako mám na sone…. Milá komunikatívna doktorka. 🙂

snazilka_bio_mamka
autor
22. apr 2022

@miss_foxy ano, pocula som o nej len pozitivne, bohuzial sa jej uz dlho neviem dovolat. 😔

jaga18
23. apr 2022

@snazilka_bio_mamka no ved mala 2 týždne dovolenku. Inak, keď sestrička nevezme telefón, vždy zavolá späť.