Modrá mastička na dobierku.

romana22222
14. apr 2020

DOBRÝ deň prajem, chcela by som sa prosím opýtať ci by sa nenašiel niekto ochotný, kto by mi vyslovene zachranil životPotrebovala by som modrú masť na abscesy z lekárne v Nových Zámkoch,jeden pán vraj túto masticku vie namiesat tak ze neje potrebné ísť rezať, som z východu a bolo by skvele keby mi nikto tu masticku kúpil a poslal na dobierku Už 8 krát som mala abces na ktorci a odkedy som tehotná mi ho aj 2 krát rezali je to neskutočná boelst a chcela by som mať aspoň do pôrodu mat pokoj :( Ďakujem veľmi pekne
Info o lekárni napíšem

zamcanka79
14. apr 2020

@romana22222 dobrý deň lekáreň je na Bitúnkovej a mastičky mieša pán Vöroš starší 😉

romana22222
autor
14. apr 2020

@zamcanka79 ďakujem 🤗volala som tam vraj v tehotevstve sa to nemôže :( ale chcem ju doma do frasa hádam po pôrode sa už bude môcť používať veľmi sa bojím abscesu ďalšieho joooj

marika1023
1. dec 2020

@romana22222
Mohla by som poprosit telefone cislo

freeshop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rasto1222
20. nov 2023

Zdravím,mám veľké ťažkosti s abscesami na intímnych miestach v podpazuší atd.dostal som sa do tohto fóra náhodou a volal som do tej konkrétnejšie lekárne,či sa masť nedá odoslať.a nedá..naozaj mám veľké zdravotne problémy stále behám po chirurgia skúšal som už všetky možné lieky respektíve lekári…nič nezaberá..nenájde sa niekto taký dobry z nových zámkoch kľudne zaplatím viac,čo by mi to vedel poslať na dobierku?mam to naozaj moc ďaleko…ak áno,daj vedieť dakujem pekne