MUDr. Halmešová alebo MUDr. Stanková

nanka888
9. máj 2022

Ahojte, hladam gynekologicku v Novych Zamkoch. Uvazujem nad pani dr Halmesovou a dr Stankovou. Ake mate skusenosti?

lubmapa
1. jún 2022

@nanka888 chodím k dr Stankovej. Všetko super, môžem odporučiť. Jedine to čakanie je strašné, neviem, či je to všade tak. Človek objednaný na 10tu a idem dnu 11:30 prinajlepšom 😒 to som vnútri 5 minút a ostatné ženy vyše pol hodinu

snipa
1. jún 2022

@nanka888 tiez chodim Stankovej a ako viem si predstavit aj lepsi pristup, ale aj horsi, takze zatial neriesim inu lekarku. No ako pisali vyssie, to cakanie je hrozne… maju viac klientov ako stihaju zvladat. Vzdy ked ma objedna cakam v priemere 2 hodiny kym sa dostanem dnu 🤦‍♀️ Kym tam bol aj Dr. Stanko tak to bolo super, islo to jedna radost, cakalo sa max 15min.

misela103
7. jún 2022

@nanka888 ja chodim uz 11 rokov k stankovej a ja som spokojna pretoze boli casy kedy som tam chodila ako na klavir a nikdy nic nezanedbala a hladala riesenia premna co najlepsie... tehotenstvo super vsetko poctivo kontrolovala a hovori sa ze ma najlepsie vybavenie v okoli a viem rychlo a vcas odhalit ak by bol problem s babatkom... ano je pravda ze sa caka lebo ma vela pacientov asi aj viac ako je unosne ale kde sa dnes necaka??