Starzyk s.r.o Šurany - skúsenosť

daniela2505
7. nov 2022

Dobrý deň chcem sa opýtať či náhodou niekto nemáte skúsenosť s touto zubnou klinikou

Ďakujem

stasim
7. nov 2022

Chodim tam uz 11 rokov, kludne sa pýtaj

daniela2505
autor
7. nov 2022

@stasim a ku komu konkrétne? Sú dobrí?

stasim
7. nov 2022

@daniela2505 Ono sa to tam dosť mení , takže minulý týždeň som napr.bola u novej MUDr. , Ja som spokojná,chodíme tam celá rodina

daniela2505
autor
7. nov 2022

@stasim som objednaná k Halasovej u tej ste boli?

stasim
7. nov 2022

@daniela2505 áno teraz u nej, mladá, milá, len mi robili CT a predpísala ATB

daniela2505
autor
7. nov 2022

@stasim tak som zvedavá aká bude, potrebujem opraviť viacero kazov tak dúfam budem s ňou spokojná

Mňa priamo priradili k nej , čudujem sa že vy máte stále iného dr u nich

stasim
7. nov 2022

@daniela2505
No začínala som ešte u dr.Draca, ten už je v Košiciach, potom mi viac kazov porobila MUDr. Bednarova, chodila som k nej, tiež tam už nie jej a potom som už riešila len preventívky, teraz som prvýkrát riešila bolesť, tak ma pridelili Halasovej

daniela2505
autor
7. nov 2022

@stasim super tak vám ďakujem za info

mili78
8. nov 2022

Aj my tam chodíme celá rodina, sme veľmi spokojní. Aj nás dali naposledy k Dr. Halasovej, mladučká, veľmi milá a šikovná. Dr. Starzyk zamestná len profíkov, u neho je každy zubár topka 😏

daniela2505
autor
8. nov 2022

@mili78 ozaj? Pani zubárka aj trhá zuby? Neviete náhodou? Potrebujem 1 vybrať

A cenovo sú ako na Tom?

mili78
8. nov 2022

Fuuuu, tak to neviem, je taká chudunká, útlučká, či má toľko sily to neviem, ale ak aj ona nie, je tam dosť chlapov 😁 cenovo, no podľa toho, čo potrebujete. Inak majú cenník zverejnený na stránke. Ale ja bežne za taký obyčajný kaz platím cca 30€-40€

daniela2505
autor
8. nov 2022

@mili78 aha :D ok tak keď tam pôjdem sa opýtam len ma objednali až na december 🙈 tak si ešte počkám ... Ale ďakujem za info

hanadlo
19. jan 2023

Dobrý deň môžem sa opýtať dnes som volala do ambulancie a taká milá pani recepčná chcela som sa objednať na preventívnu prehliadku a že má bolí zub a povedala že už neobjednavaju dva roky keď chcem ísť na preventívnu prehliadku treba prísť utorok streda štvrtok a pri bolesti ráno o siedmej ako to teda funguje ďakujem.

mili78
19. jan 2023

@hanadlo áno, takto to funguje

hanadlo
19. jan 2023

@mili78 A viete mi povedať asi o koľkej treba ísť na preventívnu čaká sa dlho???neviete ďakujem

daniela2505
autor
19. jan 2023

@hanadlo mňa bez problémov po telefóne recepčná objednala k nim na vstupnú prehliadku kde mi teda hneď urobili aj preventívnu,, a bola som v stredu o 1 vtedy tam ani nebolo moc ľudí

mili78
19. jan 2023

@hanadlo tak ako vám povedali, utorky až štvrtky, my zvykneme veľa rodina chodiť tak okolo 10tej, to tam je už voľnejšie. ☺️

iveta7677
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanadlo
19. jan 2023

Aj ja som bola prekvapená veď tam skúsim ešte raz zavolať a uvidím kto mi dvihne a čo povedia lebo tá Pani bola milá 😐len to chcem aby som sa vybavila 🤔