Zazmluvnenie lekárky pôrodníčky v Nových Zámkoch

23. mar 2023

Kočky, ktoré ste rodili v NZ, máte skúsenosť s nejakou pani doktorkou, ktorá bola pri Vašom pôrode mimoriadne chápavá, trpezlivá a ľudská odborníčka?
Chcem sa zamerať na túto pôrodnicu...no rada by som to poistila zazmluvnením konkrétnej lekárky...čaká ma 2. pôrod (verím, že to bude VBAC)
Nepoznám personál pôrodnice, len s pani primárkou som mala česť si napísať.

Ďakujem za tipy.

mima1608
27. mar 2023

Ja som zatiaľ ešte nerodila, ale podľa prieskumu, ktorý si robím, tak doktori Dikacz, Grygorik a Farulová sú top. Farulová je primárka, raz aj mňa vyšetrovala, keď som mala problémy a prišla som na pohotovosť. Prístup úplne úžasný z jej strany, všetko skontrolovala, vysvetlila, ja rozmýšľam, že zazmluvním ju.

autor
27. mar 2023

@mima1608 ďakujem pekne, tiež som z pani primárky mali dobrý pocit aj keď len z emailu zatiaľ...👍

andy207
28. mar 2023

Za mňa pán doktor Grygoryk 👍🏻 Skvelý odborník, aj celkový prístup na 1* 🙂

autor
28. mar 2023

@andy207 ďakujem pekne 🙂 len ktovie či by išiel po sekcii do vaginalnemu pôrodu...

andy207
28. mar 2023

Skúste sa teda sestričky na závodnej gyn. ambulancii spýtať, či by ste sa mohli k nemu objednať a keď, tak sa ho na to spýtate. Za to nič nedáte. Sestrička tam na ambulancii je mimochodom veľmi milá, takže sa nemusíte báť nejakej nepríjemnej osoby 🙂 Tel. kontakt na ambulanciu je 0356912658. Alebo sa najskôr skúste telefonicky spýtať jej, veď možno bude mať podobnú skúsenosť.

autor
28. mar 2023

@andy207 Andy, veľká vďaka Vám! 🙂

andy207
28. mar 2023

Nie je vôbec za čo 🙂 Ak Vás bude ešte niečo zaujímať, kľudne mi pošlite súkromnú správu.

autor
28. mar 2023

@andy207 🙂👍