Chudnutie so zelenou kávou

jankajamka
11. máj 2016

Ahojte chcem sa spýtať skúšam chudnuť so zelenou kávou .Aké mate skusenosti niekto to už skúšal? môžem piť aj svoju oblubenú kávu ked pijem tu zelenú? dakujem za info

kengurica
11. máj 2016

......ty naozaj myslis, ze ked budes brat zelenu kavu , a vsetko bude tak ako doteraz, tak schudnes? Vazne? 😖

sense
11. máj 2016

@jankajamka ak pijes zelenu uz normalnu nepi lebo tym padom pijes viac kavy...

magmolatus
11. máj 2016

@jankajamka Podla mna nič také neexistuje, ak chceš schudnúť schudni, nerob to rýchle. Zmeň svoj jedálniček, jedz viac ovocia a zeleniny, nepi sladené nápoje, hamburgery a nerabuj chladnicku na noc a pojde to aj samo.

Niekde dávnejšie som čítal o premenlivosti veľkosti bazálneho metabolizmu (energia potrebná na to aby človek prežil a nepribral ale ani neschudol).
Ale bavíme sa o človeku ktorý nemá nejakú poruchu metabolizmu.

V skratke tam písali čosi tákéto ale slo o priberanie pri cvicení.
Ak je hodnota baz. metabolizmu napr 2000 kcal, telo stagnuje, ak príjimaš energiu v hodnote 2500 kcal telo začne priberať. Metabolimus sa tejto hodnote časom prisposobi a hodnota bazálneho metabolizmu sa postupne dvihne na 2500 kcal a človek pristane priberať. Takže musí dvihnúť zase príjem napr na 3000.
Ak už je vysoko, proste spraví reset a začne prijímať denne len napr. 1500 kcal, clovek kustik schudne, ale nie tolko aby stratil to co pribral ale hodnota bazálneho metabolizmu klesne nižšie a pri opatovnom podávaní vyššej energetickej dávky ako je bazálny metabolizmus telo priberie.

Toto isté platí zrejme v oboch smeroch. Smerom hore to mám potvrdené na viacerých ludoch.

misel0806
11. máj 2016

Schudnut sa da aj bez kavy bez tabletiek na chudnutie ci napojov dopomoct si takymto sposobom je najlahsie lenze je to nezdrave a nasledny jojo efekt vrati kila naspat... Staci zmenit jedalnicek viac pohybu sportu. Pit cistu vodu nesladene caje ,jest petkrat denne v malich mnozstvach,vecer po siestej uz nejest.. Ovocie,zelenina to su vitaminy tie zaludok nezatazia urcite... Ja som tak schudla 30 kg za rok bez kavy bez tabletiek a ziadny jojo efekt nebol... Ale to je kazdeho vec aku formu chudnutia si zvoli😗

svetluska82
11. máj 2016

@misel0806 ahoj, ja som tiez zmenila stravu a chodim 3x do tyzdna do fitka, no po mesiaci mi vaha stagnuje a pribrala som 2 kila....Neporusila som nic, nejem sladke, stitna zlaza ok....Myslis ze sa to nastartuje este? Kolko ti trvalo schudnut 30 kil?

misel0806
11. máj 2016

@svetluska82 vies co rok mi to trvalo.... Ja zasa stitnu zlazu mam a v pohode som schudla... Prvych dvadsat kg som schudla za cca.tri styri mesiace.prve kila idu rychlo dolu no tych dalsich desat uz islo tahzie.... Netreba sa vazit kazdy den mne rucicka stala na tej istej vahe aj tyzden dva ale skor som to zbadala na obleceni ze som schudla jak na vahe... Organizmus si musi zvyknut na zmenu v tele preto tie kila idu pomali dolu.... Alebo skacu ale urcite sa to este nastartuje stoho si nic nerob.... Ja som do fitka nechodila cvicila som obycajne cvily brusaky kliky behavala som bycyklovala korculovala pomali ale isto to slo..tak drzim palce nech sa ti to podari😗😋

svetluska82
11. máj 2016

@misel0806 dakujem krasne . Ja chodim do fitka na indoor cycling s lektorom, a sestrou ,takze je to celkom sranda, obcas aj na trampolinky, je to sranda...Veru, nejdem vytahovat kazdy druhy den vahu, lebo ma picne...dakujem krasne...A teraz sa stravujes normalne? ci si nieco uplne vylucila?

misel0806
11. máj 2016

@svetluska82 viez co predtym nez som zacala drzat dietu jedla som mastne jedla lubila som bagety atd.... Chudnut som zacala rok po porode lebo som mala cisarak... Vahala ukazovala trojciferne ciselko... Vysku mam 180cm.... Teraz jem len chude medo kuracie morcacie mastne uz vobec nie uplne sa mi sprotivilo... Sladkosti vtedy som ich zjdla veru dost teraz len obcas. Lubim nastruhanu mrkvu pokvapkanu s citronom ,rano vzdy vypijem plny pohar mrkvovej stavy to je moje... Ale vahu si drzim a to uz budu styri roky.... Nejem klobasy slaninu a take to som vylucila... Ale vsetko zalezi aj od organizmu nie kazdy mame rovnaky metabolizmum a tak😋😋😋

misicka27
11. máj 2016

Mne pomohla nastartovat metabolizmus, pila som ju 2 tyzdne 2x denne, inu kavu by son nepila, okrem tlaku moze sposobit tachykardiu...popri kave som zmenila stravu, vela tekutin, hybat Sa a kila idu rychlejsie dole.

klarisa6
13. máj 2016

@misicka27 vsak ano pokial sa aj hybes aj si upravila stravu tak pojdu kilecka dole. Ale len pit zelenu kavu a mysliet si ze schudnem z toho, to tak nejde

jankajamka
autor
16. máj 2016

No ja pohybu mam dosť pri 2 deťoch a podnikaný aj stravu som upravila no do fitka nemám čas chodiť tak dufam ze aspon toto mi pomôže