Mobilný internet od O2

ecuk
13. dec 2017

Potrebujem vas nazor na mobilný internet od O2. Teraz mam kredit od orange ale odkedy stopli data po precerpani predplatenych dat, tak je to dost na prd a hladam výhodnejšiu alternatívu. Volam a pisem maloco, ale kedze mam muza v zahraničí, vyuzivam teda internet v mobile a to maximalne. Chcela by som teda vediet, ci je ten internet od O2 spolahlivy. Dakujem vopred

lindusss2016
13. dec 2017

@ecuk
Spolahlivy je, ked si das pausal u O2 tak mas aj hovory a sms do celej EU, takze by si vyuzila

elysiacik
13. dec 2017

To kedy stopli tie dáta po prečerpaní? Ja som si to ani nevšimla, veď aj teraz mám na mobile "vybitý" internet a ide mi, veeľmi spomalene ale ide. No a čo sa týka toho O2 tak tam je to tuším tak, že po prečerpaní sa ti ešte asi dvakrát nabije taký istý objedm dát ako máš zaplatený a potom zakaždým 3€ za ten objem zaplatíš keď ho už chceš predĺžiť viackrát 🙂 A čo sa týka pokrytia je to vraj lepšie ako to bolo na začiatku ale to už nech ti povie niekto kto ho má 🙂

luzzia
13. dec 2017

o2 je v pohode, spolahlivy, dost rychly. pokrytie maju na vacsine uzemia velmi dobre, treba si vsak konkretne zistit pre vasu oblast/mesto, ale myslim si, ze by nemal byt problem.

ecuk
autor
13. dec 2017

@elysiacik toto mi poslali do správy: Chceme vas informovat, ze od 28.11.2017 bude mozne aktivovat len nove baliky Prima data. Viac informacii o balikoch Prima data na https://oran.ge/2xlbmbh
Som tam teda volala a kedze to bola pre nich novinka tak mi samozrejme nevedeli povedat k tomu skoro nic ale po asi pol hodke mi zavolali spat, ze teda po precerpani sa data zastavia uplne a teda uz to nepojde ani so zníženiu rýchlosťou. A tak to aj bohuzial je ☹ mne to takto uplne vyhovovalo