Váha 2,5 mesačného dieťatka

jarmilasemankova
8. sep 2016

Ahojte neviete aká má byť váha u 2,5 mesačného bábätka? Lebo dnes som bola u lekárky a za mesiac pribrala 2.kg . Lebo pred mesiacom vážila 4.300 a teraz váži 6.100. Nie je to veľa na tak malé bábo? Povedala že jej mám dávať čaj lenže ona čaj a ani vodu Lucku nechce. Zo začiatku pila ale teraz vôbec nechce, chce len mlieko. Ďakujem

jarmilasemankova
autor
8. sep 2016

Ďakujem vopred za všetky odpovede 🙂

luba41
8. sep 2016

nerieš vodu ani čaj..dieťa má piť v tomto veku len mlieko..a je jedno čo dojčíš alebo dávaš UM.

tana85
8. sep 2016

@jarmilasemankova mlieko ma dost vody, tiez malej nedavam ine tekutiny hoci ma mama vkuse do toho tlaci, ze cajik dat...vaha ta nemusi trapit, ak je babo zdrave a spokojne, tak nic neries. moja ma 4 mesiace a vazi 7300g. ci je to vela alebo akurat nezistujem, vidim ze je vesela a pribera, to mi staci vediet. inak, okolo 6kg mala pred mesiacom, takze u nas to bolo podobne

jarmilasemankova
autor
8. sep 2016

Tak ja jej dávam UM a ona je od narodenia stále taká že papa každé 2 až každé 3 hodiny. Lebo podľa nej veľmi veľa pribrala

jarmilasemankova
autor
8. sep 2016

@tana85 aha tak ďakujem veľmi pekne za radu však aj ja si myslím pokiaľ je zdravá a nič jej nieje tak jej budem dávať stále mlieko keď je hladná nenechám ju hladnu

tana85
8. sep 2016

@jarmilasemankova a co s tym ako? ze namiesto mlieka jej dat ten caj?? vidi v tom lekarka nejake zdravotne riziko, ze vela pribrala?

jarmilasemankova
autor
8. sep 2016

@tana85 nie nič také nehovorila len že veľa pribrala za ten jeden mesiac

tana85
8. sep 2016

@jarmilasemankova tak to neries. horsie je ak nepribera

dominikav123
8. sep 2016

@jarmilasemankova moja kojená dcéra mala v troch mesiacoch 6,3 kg a to su tu aj omnoho väčšie deti čiže bez obáv. A čajom ju nepchaj, načo.