icon

Skúsenosti s pohovkou Anton v béžovej farbe

avatar
draha107
21. mar 2026

Ahojte baby,
prosím nemáte niekto tento typ pohovky? Realna fotka resp. odporúčania či ste spokojné by potešili. Ďakujem.

avatar
draha107
autor
21. mar 2026

@draha107 myslím túto

avatar
nataliik
15. apr 2026
@draha107

@draha107 myslím túto

@draha107 zdravim, kúpili ste ju? Tiež nad ňou teraz uvazujem

avatar
draha107
autor
28. máj 2026
@nataliik

@draha107 zdravim, kúpili ste ju? Tiež nad ňou teraz uvazujem

@nataliik
@nataliik nie nekupila nakoniec sa planujeme stahovať :D tak to budem.riešiť neskor 🙂

avatar
nataliik
29. máj 2026
@draha107

@nataliik
@nataliik nie nekupila nakoniec sa planujeme stahovať :D tak to budem.riešiť neskor 🙂

@draha107 ok. Ja som ju objednala. Celkom fajn, materiál príjemný hladký, akurát je trochu tvrdšia na sedenie.