Ako byť sexi pre manžela po pôrode?

anina107
8. máj 2019

Ahojte už som rok po pôrode, ale zostali mi strie, cez celé brucho, stehná a prsia... :( Navyše aj dosť koži a tuku na bruchu. Stále mám nejaké kilá navyše ktoré mi idú ťažko dole. Malej idú zuby, málo spim, nemám energiu cvičiť. Stravujem sa relatívne zdravo. No najviac ma trápia strie a to ako sa celkovo zmenilo moje telo po tehotenstve... Nepáčim sa sama sebe a asi ani manželovi :( necítim sa sexi ako voľakedy. Inak sa ľúbime a všetko je ok.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianka532
27. jún 2019

ja som taka zvlastna. po porode som pribrala 10 kil, mam strie, obusnute prsia ku kolenam, brucho ako v 6 mesiaci.
a riesim dilemu chudnut alebo nie? muz ma obcas urazi. ale ja sa citim ovela lepsie pribratejsia ako pred tym. jem co chcem, dam si zmrzku trebas o 10 v noci bez vycitiek, nemam zavraty, mdloby, krce od hladu, mam vela energie..
jedine co ma stve satnik ze neobleciem oblubene kusky oblecenia a musim si nakupit nove. inak nejako ja sa neatraktivne necitim. praveze som hrda ze vyzeram ako zena po porode. ja som nejaka divna..
inak viem keby som chcela chudnut schudnem poznam vsetky pravidla chudnutia. no ja mam dilemu chudnut alebo ostat taka aka som? pretoze vyzorovo horsie ale pocitovo sa citim zdravsie.
este som chcela ze je to vsetko v hlave.. aj tucna zena moze byt pritazliva sebavedoma, a chuda zakomplexovana.. dolezite aby clovek bol so sebou spokojny v hlave

saskia_98
27. jún 2019

@bianka532 nauč sa nosit tie kilečka a nechaj si ich keď sa tak citiš šťastná. 😊 šatnik neries, aspon mas dovod na nákupy 😀

bianka532
1. júl 2019

@saskia_98 uvidime teraz kojim, mozno pride raz opat cas ked budem chciet byt sexi zena... m kove oblecenie naspat.

lapersefona
12. dec 2019

@anina107 ahoj vela zien si o sebe mysli, ze su fyzicky nepritazlive a aj pre muza. Aj ked to nie je pravda.
Strie sa tusim daju odstranit aj laserom. To si mozno casom mozes vypytat ako darcek od muza. Tazko sa zvyka na postavu po porode. Vsetko sa zmenilo, ale s tym musi ratat normalne zmyslajuci muz, ze to k tomu patri. Nie sme ziadne cebritky, co idu po porode na plastiky.
Ja som pribrala v tehu 20kg. A schudla ich bez cvicenia pomalicky za rok. Ale prestala som jest pecivo a neskor vylucila aj vsetok lepok. Z neho sa fakt pribera. A schudla bez stresov na povodnu vahu. Aj ked mi ostala kus koza na bruchu a ked ma este nafukne tak vyzeram jak v 4.mesiaci. ale je mi to jedno. Moj tiez nie je model.
To vsak manzelovi vadi, stale mi vycita ze som chuda, pricom aj pred tehu som bola A zrazu je problem? Zeby som sa mu viac pacila s viac kilami, ale ked som ich mala nevidela som zmenu, zeby som sa mu viac pacila.
On ma nadvahu tak mozno aj preto mu to vadi.

danusskaaa
12. dec 2019

Nechcem byť zlá, ale keď nemáte sex 3krat za deň, ktorý by sa už asi aj normálnemu chlapovi zunoval, je úplne jedno ako vyzeráš. U chlapa je sexualny pud tak silný, že nerieši takéto "maličkosti ", ako máme vo zvyku my. Telo už nikdy nebude ako pred pôrodom, ale aj tak môžte mať super sexuálny život a oveľa lepší "vztahovy " živote, keďže ste komplet rodina...

lenteraz111
12. dec 2019

Dieťatko ma rok, kila pôjdu dole keď začne viac behať, uvidíš. Ja som schudla 10 kg v priebehu pol roka, keď mi deti začali viac chodiť, dokonca mam telo viac vyšportovane ako pred tehu. So striami toho moc nedokážeš urobiť, možno trochu zjemnit, no zázraky nečakaj. A hlavne je, že sa lubite, načo by ti bolo krásne telo bez lásky, hlavu hore, kila pôjdu dole 🙂))