Cestovanie s manželom a deťmi

lucinka1988
9. aug 2019

Milé mamicky,

zaujimalo by ma, ako často zvyknete cestovat s malými deťmi, či chodievate často na nejaké výlety, vikendy a pod..Ja mám 15mesacne dieta, pred materstvom sme s manželom cestovali veľmi veľa, išlo o moje pracovne cesty, kde sme chodievali spolu, no manzel je v tomto veľmi konzervatívny, najradšej by sedel cely rok doma a keď už niekam ideme, je to vždy na môj podnet. Ja keby som mohla, tak som ja cestách každý mesiac, ako to bolo kedysi.
S malym sme boli po pár dlhších výletoch v zahraničí, teraz v lete pri mori, celkovo to zvládal veľmi dobre, som tiež v tomto trochu konzervatívny typ že nechodíme do exotiky keď je taký maly..Ale trochu ma ubíja, že vždy, keď chcem niekam ísť, tak to chce dlhé prehovárania z mojej strany a veľa energie a potom si poviem, že či mi to vôbec stojí za to. Nie je to tým, ze by sme nemali prniaze, len manzel je proste taky typ.Len ma zaujíma, či si vaši partneri vedia užiť cestovanie, alebo tiež by najradšej nikam nechodili a ako to riešite pri deťoch..

lucinka1988
autor
10. aug 2019

@eliska13 áno úplne súhlasím, veď ja teraz popri RD žijem spomienkami na všetky svoje cestovateľské zážitky, ktoré mám a nikto mi ich nikdy nevezme. Jedna pani to tu super napisala, veď načo budeme spomínať na starobu..Ako sme sedeli doma a prechádzali sa v parku za domom? Podľa mna aj vikend v Tatrach vie byt pre rodinu veľkým zážitkom, len škoda že nie každý si to vie užiť. Ja sa už teším, kedy maly podrastie☺️

ivankatal
10. aug 2019

@lucinka1988 ahoj,ja len taký navrh- keď nechce ísť muž, zober kamarátku :D priam keď len na jednu noc niekam vypadnúť, oddýchnuť si, zmeniť prostredie. Môj muž ma rád cestovanie,sám ho iniciuje, ale vždy chodíme len autom. Naposledy sme boli mesiac v Anglicku s 1apol ročným a to sme zvykli chodiť len na víkendy napr.do wellness,poprípade na týždeň niekam ďalej na poznávačku. S dieťaťom je to cestovanie náročnejšie,ale stále super. Stále lepšie ako sedieť doma 😄

aktiv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz