HOMOSEXUÁLNE SOBÁŠE A ADOPCIE.

bianka432
25. mar 2020

Ahojte! Celkom sa nudím počas tejto karantény, tak si rada prečítam Vaše názory na otázku: Ste za alebo proti homosexuálnym sobášom a adopciám + prečo?

caray
25. mar 2020

ja nič proti tomu nemám, je to možnosť aby deti, ktoré nemajú rodinu ju mohli mať 🙂

jaja8_9
25. mar 2020

@bianka432 homosexuálny sobáš.... Nie som za a ani proti nech si robia čo chcú keď sa majú radi a neobtazuju s tým nikoho, ale adopciu homosexualnemu páru, tak to som rozhodne proti, pretože tradičná rodina je založená na mužovi a žene, dieťa by malo mať príklad z jednej aj z druhej strany a to mu homosexuálny pár nedokáže dat, je to môj názor 🙂

leuchtturm
25. mar 2020

@jaja8_9 aky priklad si berie dieta z heterosexualneho paru? Sexualnu orientaciu si clovek nevybera, ale rodi sa s nou.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
montemotherone
25. mar 2020

@bianka432 ak sa nudíš rob niečo užitočné a nevytváraj zbytočne nenávisť a hádky

belllinka
25. mar 2020

Som ZA sobase, aj adopcie. Na co sa budeme hrat na tradicnu rodinu, ked sa skoro polovica manzelstiev rozvadza a polovica z tej druhej polovice je nefunkcna. Rozvedeny par tiez nesplna predstavu o tradicnej rodine a teraz co?

katarinka89
25. mar 2020

@leuchtturm a pocas zivota sa nemoze sex.orientacia zmenit?

nefertiti5843
25. mar 2020

@jaja8_9 A ked je napríklad otec tyran a manipulátor...k tomu matka alkoholička, tak aký príklad si to chúďa dieťa vezme akože z "tradičnej" rodiny, kde je muž a žena?

jaja8_9
25. mar 2020

@leuchtturm nie, ale mne osobne by sa nepáčilo vyrastať len medzi ženami alebo len medzi mužmi 🙂

nefertiti5843
25. mar 2020

@bianka432 Ďalšia diskusia, kde sa utvoria dva rozdielne tábory a strhne sa slovná bitka s invektívami ☹

marca12
25. mar 2020

Som za to,aby spoluzitie homosexualov bolo pravne osetrene a aby mali rovnake naroky ako par muz a zena a to vdovsky dochodok,dedicstvo a podobne. A som aj za adopcie. Coho sa ludia boja? Tradicna rodina? Kolkoze tradicnych rodin mame na slovensku? Pomaly kazde manzelstvo rozveden,deti sa prehadzuju hore dole,hroza.

jaja8_9
25. mar 2020

@nefertiti5843 samozrejme ze žiadny, ale tak isto sa to môže stať aj u homosexuálneho páru že si dieťa adoptuje a za pár rokov sa môže stať to co popisujes, tak potom je to rovnaká vlna .... Táto téma je veľmi diskutabilna a každý má na ňu odlišný názor

panelacikova
25. mar 2020

ja s tým nemám problém, súhlasím s
@caray
navyše, taký elton john je celkom fajn príklad....
Ďalej úplne súhlasím s
@marca12 a @belllinka pretože množstvo teraz už dospelých vyrástlo buď v rozhádaných rodinách alebo neúplných. radšej homosexuálny pár a zobrať sa a vychovať dieťa s láskou, ako hetero a trhať si celý život vlasy, hoci to, samozrejme, neznamená, že sa nemôže stať to isté ako tvrdí alebo poznamenala
@jaja8_9

v každom prípade nevidím rozdiel, fakt nie. až na to že sú buď dve marhule alebo dva pipíky 😀 😀

eliska13
25. mar 2020

Richard Stanke tiež vychováva dieťa s partnerom

marca12
25. mar 2020

Vela ludi argumentuje tym,ze homosexual vychova homosexuala,co je uplny blud. Kamoska dokonca tvrdi,ze to je novy trend byt moderny. Jasne,zajtra sa zobudim a rozhodnem sa,ze budem lesba 😀

chapsa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminkasisa
25. mar 2020

@eliska13 mimo temy, mne je tak strasne nesympaticky

jatva
25. mar 2020

nemam nic proti

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tripetta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tripetta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolinko
25. mar 2020

Mne osobne je to jedno či sa homo budú brať a či si budú môcť adoptovať dieťa. Ale nech majú potom rovnaké práva ako hetero ...
Koľkym deťom by pomohli.
S homosexuálmi je veľká zabava, sú veľmi priateľský a vyznajú sa či v móde, make Up ... Dokonca vedia lepšie poradiť ako heteraci.
A sranda je ich pozorovať pri hádke 😂😂😂
Takže je mi to jedno, poznám a mám medzi priateľmi aj homo ... akurát, čo neviem prekusnut je bozkávanie na verejnosti 😒

kiwi3
25. mar 2020

@chapsa vymyslom dnesnej doby? ty vies asi velke z historie (a pravopisu tiez)

tripetta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chapsa
25. mar 2020

@taskataska mentálne zaostali, negramotní, žijúci v chudobe... nemajú pravo mať deti? Fetakom, alkoholikom... tým by sa mala podať pomocná ruka. Vysoké školy sú preplnene sociálne zameranými študentkami. Sami nevieme kde budeme za pár rokov... samozrejme, všetko je individuálne a pomoc nie vždy je prijatá, ale až zneužitá. Tak ako sú aj funkčné a nefunkčné rodiny. Pre Vás nie sú Vasi rodičia darom?

fokuska
25. mar 2020

@bianka432 Ja som za to aby mohli uzatvarat "manzelstva". Nemusi sa to volat rovnako, nech je to pokojne registrovane partnerstvo alebo co, ale nech maju pravne osetrene take veci ako maju v manzelstve muz a zena.

A adopcie ano. Nejde o to, ci su to dve zeny, dvaja muzi alebo muz a zena. Zalezi na tom, ci je ten vztah funkcny, ci maju zazemie, ci sa spravaju pekne a vychovaju slusneho cloveka.

Vzdy lepsie u paru rovnakeho pohlavia, ktory je na urovni a zije slusne ako muz a zena alkoholici, neschopni pracovat, taki co detom nadavaju, nestaraju sa, kde je nasilie v rodine... aky priklad daju detom? Akym hodnotam ich ucia? Ale hlavne ze su hetero par, to je to najdolezitejsie a rozhodujuce 🤦‍♀️

deedol
25. mar 2020

som prijemne prekvapena z vacsiny nazorov🙂 mam kamosa geja a je mi smutno, ked pomyslim, co nesmie a co mozno nikdy nezazije. takze za mna teda za a za.

marsmykkok
25. mar 2020

adopcie nie-dieťa by malo mať aj mužský a aj ženský vzor, okrem toho adoptovať deti je dosť záujem aj u hetero párov a sú aj profi rodiny ktoré su kontrolované a deti žijú ako v bežnej rodine. Sobáš ako ceremonia nie, ale nejaká zmluva podpísaná u notára kde sa bude riešiť že dané osoby žijú spolu v domácnosti a chcú po sebe dediť, mať právo na informácie o zdravotnom stave toho druhého tak to určite áno

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz