Keď sa blízki z bábätka netešia

kaciato
30. máj 2021

Ahojte dievčatá našla som tu už také diskusie aj som si poprecitovala ale nejak neviem....akurát sme rodine oznámili že čakáme bábätko a neskutočne ma reakcie sklamali v podstate nik nám nepogratuloval každý sa nechal počuť či to akože myslíme vážne ..pre predstavu ja som rozvedená mám dve deti z prvého manželstva pol roka dozadu som sa rozišla s priateľom s ktorým som žila tri roky ...v skratke veľmi náročný búrlivý frustrujúci vzťah ale čo najhoršie prekážali mu moje deti boli skrátka navyše a to sa už nedalo znášať ....mesiac na to som sa dala dohromady s terajším partnerom on je rozvedený a má jedno dieťa z prvého manželstva ja mám 35 on tiež a našli sme sa úplne hneď od začiatku v podstate spolu bývame a máme od začiatku rovnaké pohľady na život a na budúcnosť. Deti máme obaja radi a moje dievčatá i jeho dcéra sme si všetci našli k sebe cestu. ja mám dievčatá vo veku 13 a 10 a on dcéru vo veku 10...všetky 3 dievčatá si rozumejú spolu ja mám svoje v striedavke on svoju zverenu mame a u nás je víkendy. Obaja sme veľmi chceli ešte spoločné dieťa a popravde ja mám takú diagnózu že mi dr povedala že to pôjde tazsie hoci obe boli na prvý šup ani dr nechápala ale chvalabohu no a toto malé nám vyslo tiež na prvý šup. Koľkí by čo za to dali a rodina aj predpokladala že sa rozrastieme hold keď to prišlo každý je skepticky. Nik ani trocha radosti. Ja som teraz v podnájme priateľ má svoj byt ale bývame u mňa a chystáme sa presťahovať k nemu. Je ten byt menší ale pomestime sa ale čakala som trocha radosti mám pocit že sme ostali s tou radosťou sami a mňa to strašné vzalo. Mali ste niektorá takú skúsenosť?. Neviem všetci sa tvária akoby tie deti chovali oni pritom krásne si dievčatá vychovávame obaja pracujeme a nemáme sa najhoršie. Nerozumiem už ničomu fakt

kaciato
autor
9. feb 2023

@denisah6 nieee v pohode uz minule s uvazovala ze sem napisem ako to moze napriek vsetkemu hrozostrasnemu zo zaciatku odsudzovanemu dobre dopadnut 😉 ano mame Petrika narodil sa predcasne o mesiac ale chvalabohu sme v poriadku a velmi sa z neho tesime tak nakoniec je to rodinny milacik stari rodicia ho zboznuju aj tetky aj ujkovia aj sestry 😁😁😁a vsetky obavy boli zbytocne s partnerom sme kupili domcek uz sme sa aj prestahovali poziadali sme o striedavku aj pre jeho dcerku nakolko moje boli po rozvode v striedavke a ona strasne chcela byt tiez aj to nam sudom preslo tak teraz takto fajne fungujeme a vsetky strany su spokojne ...aj ked to bolo zo zaciatku sokova terapia pre blizkych my s partnerom sme vedeli co a ako chceme a tak sa tesime uz len nech sme zdravi 😉

brendaa
9. feb 2023

@kaciato jej, to je pekná správa🙂

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandarinka555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaciato
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaciato
autor
10. feb 2023

@denisah6 dakujeme velmi pekne 🙂