Zmenilo dieťa správanie vášho partnera?

barka765
9. sep 2013

Ženičky zmenilo dieťa správanie Vášho priateľa, manžela ? Stal sa zodpovednejším ? 😀 🙂

gretocka
9. sep 2013

u nas skor zmenilo mna 🙂 manzel bol zodpovedny uz predtym - zodpovednejsi ako ja 🙂 ale deti nas oboch ucia kazdy den...

alabama0011
9. sep 2013

Ano 🙂

selinka11
9. sep 2013

To moje male je este len v brusku,ale meni ma uz teraz🙂 vidim sa,ze som zodpovednejsia,viac poriadkumilovna(co predtym nehrozilo🙂)a mam chut viac robit🙂)

lila69
9. sep 2013

No, velmi by som sa na nejaku zmenu nespoliehala ... ani kvoli dietatu.... ☹

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
m_ij_ka
9. sep 2013

zmenilo nás to oboch, zmenili sa naše životy a sme šťastní, že ich máme (naše baby), nie je to len o zodpovednosti, ale aj o cite, láske 🙂

sissy27
9. sep 2013

každá žena čaká, že sa muž po svadbe / s príchodom dieťaťa zmení... a on sa nezmení... a každý chlap čaká, že sa žena po svadbe / s príchodom dieťaťa nezmení, a ona sa zmení... asi tak...
ak nikdy zodpovedný nebol, tak ho dieťa nezmení k lepšiemu... ak mal v sebe aj predtým zmysel pre rodinu, zodpovednosť, tak po príchode dieťaťa sa môže prejaviť naplno 🙂

libertine
9. sep 2013

v podstate zmenilo. lebo prisli veci, ktore sa stali prenho prioritou.

jabadaba
9. sep 2013

nie, nezmenil. Bol a je stale rovnako zodpovedny, takeho som si pre svoje deti vybrala. A nemozem suhlasit s hlaskou hned na uvod, ze kazda zena caka, ze sa jej muz zmeni. No nie kazda. Su zeny, ktore si vyberu dosledne tak, aby ziadne zmeny ocakavat nebolo potrebne. Ja som sa tiez nezmenila do jadra. Ani postavou ani inak. Cize moj muz rovnako necakal, ze sa nezmenim. Jedine co sa zmenilo su nase spolocne priority v suvislosti so zalozenim rodiny. Nic viac, nic menej.

lutziy
9. sep 2013

@sissy27 ty si to riadne vystihla 😉

evelynm
9. sep 2013

suhlasim s jabadaba. neocakavala som ziadne zasadne zmeny. Vzala som si zodpovedneho muza, neratala som s tym, ze sa zmeni, ked sa vezmeme, ked sa stane otcom atd. - ocakavat nieco take je velmi naivne. tiez nesuhlasim s tou hlaskou na uvod, to je len taka znama prupovidka.
Isteze, menime sa vsetci - postupne vekom, zivotnymi skusenostami, ale to je prirodzeny proces. ten zaklad charakteru vsak ostava.

clarissa
9. sep 2013

U nas zmenilo.....predtym ked som ho poznala,bol uplne iny,absolutne som si nevedela predstavit ze by bol otec 😅 Ale zamilovala som sa donho a hlavne som mu verila..a oplatilo sa... Je z neho iny clovek...no proste uzasny otec 🙂

zoraroz
11. sep 2013

Tak ja som túto otázku položila priamo manželovi, lebo ma zaujímalo, či on-MUŽ rovnako chápe zmysel slova zodpovednosť ako ja-ŽENA. Normááálne sa zamyslel a spustil: "Hmmm, to je ťažké ti na toto odpovedať, lebo zodpovednosť má široký význam: zodpovednosť k sebe, deťom, práci, spoločnosti... ak ma bolia kríže a ja nesiem 12kilového synátora na Šarišský hrad, lebo naša princezná chce vidieť princezné, tak nie som zodpovedný k sebe; ak utekám z práce počas pracovnej doby, aby si nešla sama s deťmi po daždi k lekárke, tak nie som zodpovedný k zamestnávateľovi... jedna zodpovednosť na úkor druhej... odkedy som otcom, pribudlo mi pár zodpovedností navyše... stále hľadám kompromis medzi jednotlivými zodpovednosťami." A aká je jeho zodpovednosť vo vzťahu ku mne? Odpoveď: "Povieš kedy - a máš to. 😉 Odoprel som ti niekedy niečo? 😵

mimikas
11. sep 2013

Ano spravanie chlapa sa zmeni: Ten co je zodpovedny bude este zodpovednejsi a ten co je nezodpovedny bude este horsi a k tomu aj nervozny ze ho niekto obmedzuje.

blackcat8885
13. sep 2013

Môj chlap sa neznemil.bol zodpovedný aj predtým.Síce s malým je len málo lebo veľa pracuje ale ked su spolu blaznia sa,vie prebaliť,kupe ho iba on kedže malý je už ťažký.Urobil pre neho všetko

vivinka26
18. sep 2013

neviem či sa zmenil. o malom ani nevie. ani sa nedozvie 🙂 dobre mu tak

simca06022011
18. sep 2013

no moj sa zmenil, voci mne je este horsi ako predtym :P nikdy by som necakala ze chlap sa zmeni prichodom dietata k lepsiemu, ak je to zle aj bez dietata treba utekat... o zodpovednosti u nas nemoze byt ani reci, o nejakej pomoci a starostlivosti, okrem typickeho tyranskeho obmedzovania vobec nie... ja mam doma diktatora :P

maca_p
18. sep 2013

celemu chaosu, medziludskym vztahom po narodini deti hovorim: " zivot pred detmi a zivot s detmi." 😉

swanqueen
18. sep 2013

@sissy27 svata pravda!

anjelik2509
18. sep 2013

Môj manžel si dal na fb zdielať obrázok s textom : "Bol som rebel...Chcel som len rýchlu motorku, značkové oblečenie a pekné dievča...Teraz chcem aby si hlavne Ty bol v bezpečí a mal všetko čo potrebuješ...Milujem svoju rodinu a ženu čo mi dala Teba....
Bol som REBEL a myslel som na SEBA...Teraz som OTEC a myslím na TEBA"...
Môj manžel sa napríklad zmenil....Miluje našu dcéru nadovšetko...ako sa narodila stal sa zodpovednejším, aj lepší šofér...Zmenilo ho to proste na otca...
Ale nie každý muž sa zmení, alebo teda zmení k lepšiemu...Závisí to od výchovy, od povahy muža..Poznám veľa prípadov, keď sa muž-otec vôbec nechoval ako otec..Podľa mňa dieťa dokáže splodiť ktokoľvek, ale byť otcom nedokáže byť každý...

matulinuska
18. sep 2013

Neviem cim to je ale mam sama pocit ze nieze by sa zmenil no praveze nedokaze sa zmenit z chlapa v skutocneho otca. Ano je to zodpovedny clovek, ktory si plati a riesi vsetky veci no co sa tyka malej, nevie co s nou. Nakrmit, prebalit,prezliect,okupat, zobrat von proste nic..najradsej by sedel doma a cucal do telky. Pritom dceru chcel a ked ju tu ma tak sa stazuje jak on nikam nechodi lebo "malaa ho obmedzuje". Necakala som ze bude robit vsetko za mna no zase nerobi vobec nic!