Pomôžme na Ukrajinu dostať terénne auto a elektrocentrály
Milé dámy, mamičky a budúce mamičky
v spolupráci so Spišskou katolíckou charitou bola na Donio.sk bola spustená zbierka na terénne auto a elektrocentrálu pre humanitárne centrum pri Chrakive. Našu bezpečnosť a slobodnú budúcnosť už takmer tri roky nesie na svojich pleciach hrdinský národ Ukrajiny.
Pomôžte ak môžete, týka sa to bezprostredne aj Vašich detí. Veľké ďakujem.
https://donio.sk/terenne-auto-elektrocentraly-p...
@simona20201309 a čo ťa na tom tak udivuje?
@simona20201309 Áno, určite hrdinský, garantujem Ti Simona, že žiadny Európsky národ (možno s výnimkou Poliakov) by sa nedokázal tri roky brániť proti lúpežnej ruSSkej horde. Spomeň si na 50000 slovenských vlastencov, (vrátane SSmeráckeho poslanca - hrdinu Glucka) ktorí podpisovali papier, že odmietajú brániť svoju vlasť.
@mmatasovsky 😄 áno jasne
.... sam ukrajinský národ bez akejkoľvek pomoci....
Na zamyslenie....
Nevyjadrujem sa viac k tejto téme lebo ak by som si vyjadrila svoj názor zrušia mi konto do minúty....
@simona20201309 áno sám Ukrajinský národ s nedostatočnou pomocou z demokratického západu. plus približne 2000 bojovníkmi z Gruzínska a približne rovnakým počtom bojovníkov v medzinárodnej légii (angličania, američania, čečenci, brazílci, kolumbijčania, slováci, češi...)
@mmatasovsky celej hrdinskej Ukrajine prispievame my všetci uz dávno, ak si si to náhodou nevšimol. Slováci sú tuším v top 3 dokonca, co sa tyka pomoci.
Radšej prispejem chorým deťom, lebo tam to ma väčší význam ako sypať peniaze do čiernej diery, sorry.
@mmatasovsky tak to nie je ,,sam"...
Ak by bol sam, vojna skončí po mesiaci
@mmatasovsky terénnych áut s ŠPZ UA je na Slovensku ako maku. Možno by jedno darovali. Možno aj dve.
@mmatasovsky legionári sú poväčšine medzinárodni zločinci , ktorí sa ukrývajú v légii aby nemuseli ísť vo vlastnej krajine do basy
@simona20201309 po mesiaci Ukrajinská armáda ešte bez akejkoľvek pomoci vyhnala ruSSkú hordu z kyjevskej a sumskej oblasti. A septembri keď tam eśte stále neboli zbrane zo západu ich vyhnali z charkivskej oblati.. toľko fakty..
@katulienkax zaujímalo by ma z akých zdrojov čerpáš tieto bludy? ak je to ruSSká žumpa infovojna alebo hlavné srávy, rozumiem prečo si tento blud napísala..
@aandrea9 ak občas vidíš také auto v uliciach, tak to sú SUV a nie terénne autá a to je fakt rozdiel..
@mmatasovsky a z akých zdrojov čerpáš ty?
@mateson2004 rozhovor s kolumbijskymi bojovníkmi na svojom blogu na SME uverejnil Ján Valchár pri svojích humanitárnych cestách po Ukrajine, rozhovor s českým bojovníkom bol už ani neviem kde, pred pár dňami na YouTube bolo short video s otcom z Anglicka, ktorého 18 ročný syn zahynul na Ukrajine. Pár článkov bolo aj s bojovníkmi zo Slovenska.. No a Ukrajinský YouTube..
@katulienkax skús si odpovedať na otázku ako by sa asi tí medzinárodní zločinci dostali na Ukrajinu, keď susedí s krajinami Schengenu (Poľsko, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko) a už len s BieloruSSkom a ruSSkom.. myslíš si, Že by ich tam ktorákoľvek z menovaných krajín pustila?
Uplne suhlasim treba prispiet ked su v nudzi.
A zacat by mohli ti Ukrajinci, co sa tu vyvazaju po Bratislave v luxusnych autach.
Drzim palce.
Vidíš🙃 a popri tom.vyvážani ešte musia niesť na pleciach našu bezpečnosť a slobodnú budúcnosť. Vieš aké je to tažké . Ešte aj na dovolenku to musia vláčiť.
Ano, to nepochybne. Aj to som videla.
V Samorine -cely autobus mladych Ukrajincov aj Ukrajiniek- zrejme atleticke sustredenie. Uz boli na odchode nastupovali do busu s Namestovskou SPZ...
@mmatasovsky tak len sleduj naďalej ukrajinský YouTube a bud v kľude
@jurly a?
@simona20201309 som v kľude.. Len aby si aj ty bola, ak sa po Slovensku bude potulovať lúpežná ruSSká horda.. A ak ti nejaký Buriat alebo Čuvaš bude chcieť ukázať sexuálne praktiky z ďalekého východu.. pokojne hltaj ruSSkú žumpu na Infovojne a Hlavných srávach..
@jurly Utečenci ti vadia - nechápem.. dúfam že ti rovnako vadia aj zlodeji zo SSmeru, ktorí ťa denno - denne už 14 rokov okrádajú a tiež sa vozia na luxusných autách..
@mmatasovsky O to horšie...
@mmatasovsky ty chces peniaze po "damach a mamickach a buducich mamickach" nie ja.
A nic.
@mmatasovsky naši mafiáni zo Smeru sú tunajší, tak keď už niekto kradne, nech to nevynasa z našej ekonomiky. 😃 (Ak to ukradne a nechá na Slovensku, tak to nezmizne do zahraničnej pokladnice).
Inak na Ukrajine máš pár miliónov ľudí, z ktorých kopa má dosť drahé autá, takže tam problém vyskladať sa na jedno jediné nebude. Len hľadaj v správnych skupinách. 🙂
@lenkakravcova Tunajší zlodeji odvádzajú peniaze do daňových rajov a kupujú si vily na francúzkej riviére.. Ak ti nevadí že ťa okrádajú, zdravotníctvo, školstvo, mosty v prdeli, je mi ťa ľuto.. poddanská mentalita..

@mmatasovsky že hrdinsky národ Ukrajiny....
🙏