Sestričky s podobným osudom

cicka22312
30. jan 2022

Ahojte rozhodla som sa sem dať menši článok o mojich dcerkach ktoré naozaj nadelil osud zdravotné problémy ..Viete ako každá mama ktorá čaká dieťa sa teší na svoje bábätko prestavuje si aké to bude keď budú velke a čo ich čaká v živote pekného tešila som sa ako ju budem sprevádzať do prvej triedy ako bude chodiť na krúžky ako mi budu robiť nepriek papulovat a zažiť ich prve lásky ale bohuzial u mna to tak nebude nevieme čo nas v živote čaká štát na nás kašle musíte si poradiť sami naozaj dve deti ktoré potrebuju terapie je to finančne náročné ☹️☹️☹️ Potrebuju užívať drahé vitamíny a potrebuju rehabilitácie ktoré sú neni najlacnejšie bohuzial terapie krore nám pomáhajú tak až poľsku kde nas posúvajú 🙏🏻 Pomaličky ale ide to čo som nesmierne šťastná ale finančne to nezvládame 😔😔😔 keďže tetapie su finančne náročné 😞😞😞 preto sme založili transparentný účet kde nám môžu ľudia pomôcť posúvať moje dcérky v pred 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Preto vás veľmi prosím o zdieľanie nášho príbehu ❤️❤️❤️❤️❤️ Dakukeme veľmi pekne ❤️

Martina Brachnová

SK78 0900 0000 0051 8672 2556

GIBASKBX