Ako mi vyplatia PN?

24. júl 2023

ahojte, od 21.6. som na pn a mám ju do 31. 7. Neviete prosím ako to bude s vyplácaním? vyplatia mi to v auguste? a čo ak by som náhodou musela byť ďalší týždeň? to by mi to vyplatili až v septembri a celý mesiac by som bola bez peňazí? 😳 Som prvýkrát tak, že mi niečo bude vyplácať aj SP a tu nachádzam rôzne odpovede. Ďakujem krásne za pomoc. 🙂

janai1
24. júl 2023

Jún dostaneš v júli, júl v auguste a ak budeš aj v auguste na PN tak tu dostaneš v septembri

listy456
24. júl 2023

pripnem sa

letfenixa
24. júl 2023

Júnovú vyplatia v júli, júlovú v auguste, augustovú v septembri, rovnako ako aj výplatu.

autor
24. júl 2023

Ďakujem Vám veľmi pekne, toto som nikde nečítala.. mohlo mi to aj samej dôjsť. 😂 Ďakujem ešte raz a majte pekný deň. 💌

sasesoe
24. júl 2023

Prvych 10 dni (jun) dostanes/si dostala od zamestnavatela vo vyplate. SP plati az od 11.dna

rurutiax
24. júl 2023

Za jún nedostaneš od socky nič, lebo prvých 10 dní pn ti platí zamestnávateľ, takže to dostaneš od zamestnávateľa vo výplate, ak si ešte nedostala výplatu za jún. Za júl dostaneš od sociálky v auguste vo výplatnom termíne. Ak by si marodovala aj v auguste, tak za august ti vyplatia až v semptembri a tak ďalej.

lucka_ke
24. júl 2023

prvých 10 dní zamestnávateľ spolu s výplatou, od 11. dňa Sociálna poisťovňa vždy za ukončený mesiac, čiže za júl v auguste a v septembri za august ak by PN pokračovala