Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako si vypočítam výšku podpory?

sofisofi
17. jan 2013

ahojte, ak Vám môžem poradiť o radu, prip. informácie ohladne poskytovania podpory. Vie mi niekto poradiť z čoho sa vyratáva podpora ? Trošku som sa snažila "googliť" ale pravdupovediac 😀 som z toho jeleň 😎 , tak ak by sa dalo trošku polopaticky 😝 , ďakujem vopred veľmi veľmi pekne :o)

korenbaba
17. jan 2013

aku podporu máš na mysli?
@sofisofi

liz_lemon
18. jan 2013

@sofisofi podpora v nezamestnanosti? ta sa pocita z priemerneho mesacneho zarobku za predchadzajuce 2 roky, ak si bola poistena v nezamestnanosti
je to 50% a trva 6 mesiacov

sofisofi
autor
20. jan 2013

@liz_lemon dakujem ti velmi pekne za odpoved 🙂 ak sa môžem ešte opýtať, ak som mala počas dvoch rokov viac zamestnaní, počíta sa to zo všetkých zamestnaní alebo len z posledného zamestnania ? vopred dakujem za odpoved

liz_lemon
20. jan 2013

@sofisofi zo vsetkych, ktore si mala

maryjc
4. sep 2017

Ahojte chcem sa spytat.prislo mi rozhodnutie zo socialnej poistovne.a som z toho mimo.prisiel mi vymeriavaci zaklad na den 59,9 suma a teraz neviem ci mam ratat s takouto sumou na den ci to mam este vydelit dvoma.a pocita sa cely mesiac myslim aj vykendy ci len pracovne dni okrem vykendou?dakujem

draik
4. sep 2017

@maryjc
Kalendárne dni.

maryjc
4. sep 2017

Takze sa rata aj sobota a nedela?

maryjc
5. sep 2017

A vie mi niekto prosim povedat kolko by mi to robilo teda mesacne?dakujem lebo neviem ci tomu spravne chapem🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli