Ani vy ste nemali ešte vyplatenú pandemickú OČR?

frazersvk
2. mar 2021

Dobrý deň, stalo sa aj Vám že v vám ešte nevyplatili pandemickú PN? Maródoval som od 22.12.2020 do 31.12.2020 a do dnešného dňa mi neprišiel ani papier z poistovne ani peniaze.... Marodku som riadno nahlásil aj do soc poistovne aj lekarovi tazke neviem kde je chyba. Pisal som im aj cez e-mail no ziadna odpoved.

alenah31
2. mar 2021

@frazersvk okrem nahlásenia maródky bolo treba ešte poslať elektronicky Žiadosť o pandemické nemocenské - čiže ak si to neposlal nikto ti nič nevyplatil - o to žiadaš zvlášť:
https://eformulare.socpoist.sk/sluzby/ziadost-o...

marlenka112
2. mar 2021

Pokiaľ si poslal aj tú elektronickú PN a nedošlo nič, tak treba im zavolať. Ja som tak na konci novembra odoslala aj tú elektronickú, ale nejako im to neprešlo, nakoniec ma kontaktovali na konci decembra, že nemajú práve tú elektronickú žiadosť, tak som to posielala ešte raz a potom mi volali, že už im to prešlo. A na emaily v decembri mi ešte odpisovali a teraz, čo som potrebovala vedieť, tak mi neodpísali ani z pobočky, ani z centrály. Asi majú toho veľa a aj dovolať sa tam je umenie.

frazersvk
autor
2. mar 2021

@alenah31 Samozrejme tu ziadost elektronicku som odoslal

alenah31
2. mar 2021

@frazersvk tak potom treba volať na pobočku - niekde sa stala chyba - PN už mala byť dávno vyplatená.