Chodíte každý víkend na celoplošné testovanie?

21. mar 2021

Chodíte sa dávať testovať na celoplošné testovania? Kôli práci, alebo kôli deťom do školy/škôlky, najmä tí, ktorí sú proti testovaniu. Nechodíte a deti sa vám učia z domu? Tak ma napadlo, že keď je veľa ľudí proti tomu, či na tie testy aj tak chodia ale frflú, alebo si stoja za svojím a nechodia.

ladyelsa87
21. mar 2021

@izabela181 lebo teraz je to povinné testovanie, ktoré sa tvári ako dobrovoľné, akurát, že bez neho si v práci ani neškrtneš, o chvíľu to bude povinné očkovanie na cov19, potom preočkovanie, lebo zistia, že veď na mutácie to nezaberá, potom príde cov20, ďalšia vakcinka, očkovacie preukazy,atd...asi preto s tým ľudia majú problém 🤷‍♀️

bebotka
21. mar 2021

@najk ako kde, ale čo som čítala, tak sa nejaká sťažovala, že nemohli ísť s dieťaťom na pohotovosť, lebo nemali test a musel ísť dnu muž a nič o decku nevedel, kedže sa vrátil z roboty a hned šli na pohotovosť, a to nehovorím o tých komentoch ako jej tie ovce pritakávali aký sú všetci blbí čo chodia na testovania, viem, že k lekárovi netreba, ale nemôžem vedieť či sa niektorému niečo nestane a nebudem musieť ísť niekde dalej ako do najbližšieho mesta kde test vyžadujú?

majulino
21. mar 2021

@zuzubb007 istotu koľko? Prvych 10 minut 🙄
Moja krstna, utorok test v robote negativna, piatok o 16:00test v robote negativna, sobota o 8:00 test v centre pozitivna.

pink_lady
21. mar 2021

@majulino .. raz to proste musi vyjst 😜🙈😁 ale viem a chapem co chceš tým povedat 🙂

majulino
21. mar 2021

@pink_lady poznam aj pripad, kde v nedelu vecer jednu babu testovali, bola negativna, v pondelok.rano.dalsi test, negativna, zaockovali ju a v utorok teploty sople a uz pozitivma 🙄

avril299
21. mar 2021

@fidka79 osetrenie asi ako kde, lebo bola som uz aj u zubara a aj u koznej a nic nepytali... ale na druhu stranu, chranim sa ako sa da a pokym nemusim, tak nechodim nikam a ak by som mala nejake podozrenie, ze som sa mohla nakazit alebo pod. urcite sa objednam na test, nech dalej nesirim

1medvedik1
21. mar 2021

Nie. Bola som v novembri uuuplne prvý krát a posledný. Priateľ nebol ani jeden jediný krát.

suge
21. mar 2021

Naposledy som bola asi mesiac po preočkovaní, potom už nie.

maciatkolulu
21. mar 2021

@zuzubb007 istotu máš koľko? Si si vedomá, že len doslova hodín a to preháňam...

alchemilkazltozelena
21. mar 2021

Slovakom proste nerobi problem nic 🤣 preto sme aj tak dopadli ako sme dopadli... aj keby nam vykaly na hlavu vyliali, len sa otrepeme a ideme dalej 🙈 hnusne napisane ale je to tak bohuzial

ninusa221
21. mar 2021

Nechodim ale otestovana som v pohodlí domova😂

fiafia
21. mar 2021

Chodím, problém v tom nevidím. U nás je testovanie vždy zorganizované na 1*. Ale potrebujem do práce, do škôlky a jeden nikdy nevie. Môže sa stať niečo súrne a budem riešiť kde sa rýchlo otestovať?

nenne27
21. mar 2021

Kamoska zije v UK, robia si testy 2x tyzdenne( nie povinne, ale odporucane)...doma a zaregistruju cez appku.to je trochu iny level ako tu...tie rady a cudzie stuchy do nosa🙄proste vychodna europa vzdy bude vychodna europa..

nenne27
21. mar 2021

@alchemilkazltozelena presne.keby spustili analne testy, vela ludi by bezalo a vykrikovalo by ze su zodpovedni.

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nice202
21. mar 2021

Ja som očkovaná, ale chodila som, musela som, každý týždeň a niekedy aj 2x za týždeň.

pink_lady
21. mar 2021

@majulino moja kamaratka ...mala bolesti svalov...negativna..pridala sa teplota...negativma...az ma 5.den od prvych priznakov pozit...Dalsia, z rodimy- vecer negat s priznakmi, dalsie rano uz pozit..to su take orientačne testy...oni ak výrobcem su určené na priznakovych...

nenne27
21. mar 2021

@hettinka muz chodi pravidelne kvoli praci, ja len obcas.objednavame sa,necakame, ani na vysledok, pride sms.nejde o cakanie, ale o princip.mne pride dost intimne aby sa mi sparal niekto na ulici v nejakom telesnom otvore.neviem preco sa to tu robi ako s nejakymi nekompletnymi ludoopmi, ked inde na svete si to dokazu ludia robit sami doma.zase sme ako nejaki podludia.viem ze mnohym to nevadi, proste mne tato crta slovenskej mentality vzdy bola cudzia...a to nie som nijaky fanusik opozicie, hoaxov, antivaxerov...mam len rada sedliacky rozum a aku taku ludsku dostojnost

maciatkolulu
22. mar 2021

@nenne27 môžeš si robiť doma, ale nedostaneš o tom papier..... Takže aj zahraničí pokiaľ potrebuješ mat potvrdenie, muž si dat nejakú tú dutinu preparát. Aj deti si vytieraju nosy v škole momentálne v naše 3x do tyzdna

majulino
22. mar 2021

@alchemilkazltozelena ved presne, včera som prechádzala okolo MOM a vysla vonku pani a hovori, ze aj my toto testovanie chybat bude ked sa skončí, a este aj po mne vybehla, ked sa mi ponukla, ze mi postrazi kocik aby som sa isla otestovat a ja jej vravim, ze ja nejdem.

zuzuliennka1
22. mar 2021

nebola som ani raz, nikam to nepotrebujem, nikam nechodim, som len doma so synom na rd

najk
22. mar 2021

@bebotka otazne je ako velmi si to ta stazovatelka prikraslila, lebo niektori radi prehanaju. Ja idem zajtra s dietatom k lekarovi do ineho okresu, test nemam, lekar nepotrebuje a policajti musia respektovat, lebo je to vo vynimkach. Na testy nechodim, lebo sedim len doma na rodicaku, tak v tom nevidim zmysel. Testovat by sa podla mna malo len vo firmach, pripadne rodicia deti, co chodia do skoly a skolky..

1katus1
22. mar 2021

@zuzubb007 tebe asi netiekla krv z nosa po odbere ak nie tak gratulujem. Mne pokazde. Našťastie teraz naposledy keď som bola už mali nové testy len zo začiatku nosa a z oboch dierok to bolo celkom ok

angel993
22. mar 2021

@najk ja tak isto, sedím doma s dieťaťom, manžel je tiež doma, bývame so starými rodičmi, oni sú vysoko rizikovi, nebudem riskovať, že im z odberoveho miesta donesieme niečo, keďže u nás sa testuje v malej uzavretej miestnosti a každý týždeň sú minimálne 2 pozitívni. Lekárska starostlivosť je vo výnimkach, ešte nikdy nikto odo mňa nepýtal test.

alchemilkazltozelena
22. mar 2021

Verme ze ked Testovic konecne vypadne tak sa skonci toto testovanie 🙏🙏🙏
... aj vsetky nezmyselne bludy a zakazy... to uz kde sme aby ja som si nemohla ist pozriet mamu preto ze je v inom okrese?!?! A po dovolenkach si zbohatlici veselo chodia... no nic uz len vydrzat, krati sa mu cas blaznovi jednemu... aj tak toto co tu narobil sa neda dokopy ani o par rokov 😔

zuzkalujza
22. mar 2021

Neviem ako ostatný, nechce sa mi to čítať, ale my nefrfleme a chodíme poctivo. Aj keď ja by som ani nemusela, dcéra je na dištančnom a ja na HO už viac ako rok. ALE..... Je to treba, máme malého vnuka a onkologického tatina, takže nie len pre nás, ale aj kvôli ním, nakoľko sme s nimi v kontakte.

najk
22. mar 2021

@alchemilkazltozelena jasne, na Slovensku odide Matovic a skonci epidemia na celom svete 🙂 tiez si myslim, ze mnohe opatrenia su blbost. Ale je aj blbost chciet, aby sa tam zas vratili ludia, ktori si hrabali tolko, ze uz nevedeli do coho vrazat nase prachy, tak ich mali doma v zlatych tehlickach. Susedovi budeme zavidiet, ale politikom doprajeme 🙂

alchemilkazltozelena
22. mar 2021

@najk aj on nahrabal neboj sa... odkial su tie miliony testov, zabudla si?

danulienka78
22. mar 2021

Chodím každý týždeň,hoci som na materskej, nikam nechodím, ale nikdy človek nevie,kedy ho bude potrebovať. Nevidím v tom problém.

antija
22. mar 2021