Daň z nehnuteľnosti za rok 2021

28. máj 2021

Minuly rok som kupil byt, kedy som podal priznanie k dani z nehnutelnosti za rok 2021(este minuly rok v auguste)...Papier na zaplatenie mi pride kedy tento rok?Podla mna uz chodili......Ci?Posielaju to doporucene alebo obacajne?Ak mi malo prist na koho sa obratit, ked dana nehnutelnost sa nachadza v Ba v lokalite Nove mesto?Dakujem za odp.

elenka74
28. máj 2021

Neviem, či poradím, lebo nebývam v Ba, ale u nás v meste to roznášajú na podpis.

kkovacovak
28. máj 2021

Ja som mala papier už v apríli. Ale tety na úrade mi pri podávaní žiadosti hovorili že ešte uvidia ako sa to bude stíhať a ako to budú vydávať. Nakoniec to poridešili skoro. Hovorili že kvôli korone to niektoré úrady robia neskôr a aj komplikovanejšie doručujú 🤷‍♀️ Ty si svoje splnila takže by som to neriešila. Keby to ale dlhšie nechodilo tak tam skús len zavolať nech ti dajú info

devin123
28. máj 2021

V BA este nic tento rok neposielali.

qetka
28. máj 2021

@devin123 ale ba, mame dosiel minuly tyzden - Ba stare mesto. Obycajne do schranky. Chodi to podla posmena, kam patris na danovom. Nam s muzom prislo, tiez Ba, ale teda nam obom elektronicky

petamich
28. máj 2021

@devin123 aj my uz mame dva tyzdne 🙂 BA - Ruzinov

devin123
28. máj 2021

@petamich Dik za info. Devin este nic a ani kamoske v Petrzalke nic. Zda sa mi, ze avizovali neskorsie zasielanie koncom maja. Tak uz asi zacali postupne rozosielat.

petamich
28. máj 2021

@devin123 kludne mohli aj neskor poslat 😂😂

lubka73
28. máj 2021

BA Nove Mesto prislo do elektronickej schranky min.tyzden, obratit sa mozes : najdes si podla priezviska ku komu patris
https://bratislava.sk/sk/dan-z-nehnutelnosti

monika2012
28. máj 2021

Roznášajú to na podpis a my máme na vchode nalepené info, že pani bude chodiť práve teraz v nedeľu v doobedňajších hodinách. Som z Prievidze.

autor
28. máj 2021

@lubka73 Dakujem!

anjelok
28. máj 2021

Autor, tiez sme BA Nove Mesto a zatial neprislo