Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Daňové keď som začala materskú

dorry26
31. jan 2019

Ahojte viete mi prosím poradiť? Čo treba priložiť k daňovému keď od júna som bola PN ako tehu a od septembra som nastúpila na materskú? V robote mi nevedeli poradiť ďakujem.

ikonica
31. jan 2019

@dorry26 ak ti budu robit rocne zuctovanie vo firme kde si pracovala, tak nemusis prikladat nic...

vierocka888
31. jan 2019

@dorry26 ahoj. Ja som bola PN od zaciatku roka a presla som plynulo na MD. Nasa firemna uctovnicka odomna potrebovala potvrdenie o vyske materskej, ale mne v min.roku aj skoncila, takze mozno aj preto. Zavolaj si znova do prace a tam ti to musia vedieť povedat, ked ti budu robit to daňove...

ikonica
31. jan 2019

@vierocka888 vyska materskej jej bude na dve veci... Ak si odchadzala na matersku od nich a si stale ich zamestnanec, nemusis nic preukazovat... Ved oni sami ta nahlasovali na pn aj na md tak nepotrebuju dalsie potvrdenia... Vyska md je pre danove ucely nepodstatna... Jedine ze by si manzel na teba uplatnoval odpocitatelnu polozku tak vtedy by si mu musela dat potvrdenie o vyske a dobe md...

dorry26
autor
31. jan 2019

Zamestnana som tam 4 roky s tym ze som pocas tehu chvilu pracovala sla na PN a na Matersku s tym ze ekonmka (zamestnana som nadalej) mi povedala ze asi musim prilozit nejake papiere ale ze ona nevie ake ani co.

zuzipolo
31. jan 2019

@dorry26 ahoj ja som bola na začiatku roka PN potom som prešla plynule na materskú a nič nemusím doložiť,nechápem aký papier..

ikonica
31. jan 2019

@dorry26 no ked uz ona nevie co treba....... 🤦‍♀️

evittam
31. jan 2019

@dorry26 Suhlas s
@ikonica
Btw.to sa nehanbí sa nazývať "ekonomkou"?! Ked nevie zakladne veci. Zamestnávateľ musí byť fakt spokojny....

evittam
31. jan 2019

@ikonica "ekonomka".....

dorry26
autor
1. feb 2019

Zistovala som a ze pokial som odovzdala papier na PN a aj Matersku ze mi vobec nic netreba a musia mi to spravit 🙂 ze staci iba ziadost. Ktoru samozrejme mam

evittam
1. feb 2019

@dorry26 Ved sme to tu napísali. Bud RZ alebo sama DP.🤣

Tu začni písať odpoveď...

Odošli