Daňový preplatok na účet

dadka122
29. apr 2021

Ahojte, už niekomu poslali na účet daňový preplatok alebo ešte neposielaju?

nikyball
29. apr 2021

@dadka122 to naozaj neviete , ze sa posiela do 10.5. ? alebo len skusate ci ako?

suzitok
29. apr 2021

Denne tie iste otazky...kazdy ma inak..od marca sa zacali posielať, niekto uz ma, niekto nie

janai1
29. apr 2021

@dadka122 mne prišiel dnes.... Zlepšilo Vám to nejako deň, že to viete? 🤣
Však do 10.5. majú čas 🤦‍♀️

uhgara
29. apr 2021

Heh no uplne, budem mat den vdaka tejto informacii omnoho krajsi 🙂 Ono ten preplatok pride no maju este proste cas

mamamasama
29. apr 2021

mne ešte stale nic...

mamamasama
29. apr 2021

@nikyball vieme, že ho posielajú do 10.5, ale ked nemate pomaly peniaze ani na pampersky pre dieta, tak je to pre vas dost dolezite...

nikyball
29. apr 2021

@mamamasama aha takže keď napríklad mne už prišiel tak už na tie pampersky automaticky máte?

aneta129
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aneta129
29. apr 2021

@nikyball asi hej... Na pampersky nema ale na internet a mobil to hej 🤣🤣🤣 plus čas tu sedieť na koníku... Milá ako keď mám čas a som zdravá, ruky, nohy a idem do roboty, robiť... A ked dieta, je zdravucke a nemám peniažky, daj do jasličiek a idem pracovať... Covid oddelenie hľadá dobrovoľníkov.... Aj 1500 e zarobíš tam... Môžeš ist... Za 14 sluzby ako dobrovoľník
@mamamasama

ibrunova
29. apr 2021

mojej mame prišiel už pred dvomi týždňami.

mamamasama
29. apr 2021

@aneta129 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ aj by som nieco napisala..,ale nestojíte mi za to 🤦🏻‍♀️

karinaaaa
29. apr 2021

@dadka122 mne tiez este nič cakam cakam... boze niektoré komentáre sú tu take trapne. Človek sa spýta ci niekomu uz začalo chodiť daňové a hned tu píšete sračky mna to napríklad tiež zaujima a co teraz ? 🤦‍♀️ ja mam peňazí dost a aj tak sa zaujímam ci to ľuďom prislo riešite tu take sprostosti fakt. Ze hlúpe ste tu akurát vy s tými trapimi komentármi. Sa navažat do niekoho kto dal uolne normálnu otázku ktorú som tu za tento týždeň videla min. 5 krat

dadka122
autor
29. apr 2021

@aneta129 ty si pekná chudera.. Nie každý si žije ako v gombicke manžel prišiel o prácu v gastre, teraz beha po brigádach a ledva ťaháme úver spolu, a ten preplatok by sa mi náramne hodil do vyplaty