Formulár S1 (E106)

siijin
24. feb 2016

Ahojte..som v 17 tt zacala som si vybavovat dokumenty S1 a S2 nakolko hcem rodit doma... vsetko mam uz nachystane ale pri formulari na ziskanie S1 som zufala. Nechapem dobre ako myslia tuto otazku..Are you resident of the UK and only need health care cover for a dependant resident in another EEA Member State? Pri zaskrntuti yes nasleduje ina stranka ako pri no a tam som uplne stratena..je tu niekto kto nedavno tento formular vyplnoval a vie mi pomoct? Dakujem 🙂

ruthike
24. feb 2016

Podla mna nie, mas zrejme trvale bydlisko v uk, ale nepotrebujes zdr starostlivost pre dependent (dieta). Tu otazku si presne skopirovala? Deti maju zdr starostlivost na sk zadarmo a tvoje bude aj statny obcan

patka21
2. feb 2017

Ahoj ja som v 18tt a tiež by som chcela porodiť na Slovensku len nechápem prečo ale nikde neviem nájsť form S1 na stiahnutie. Vedeli by sme mi nektorá poslať odkaz kde ho stiahnem dakujem veľmi pekne

patka21
16. mar 2017

@uknovacik dakujem velmi pekne už to mam vypisane teraz čakám🙏 dufam že sa podari

uknovacik
16. mar 2017

ja sopm tiez poslala.. a uvidime

larris83
4. máj 2017

@uknovacik
@patka21
Baby ktore ste vypisovali to prve online ci druhe by post? A kolko ste asi cca cakali kym vam to poslali?
Potrebujem to vypisat na muza a neviem ci sa to da vyziadat aj na mna kedze nepracujem ale potrebujem to na odhlasenie zo zdravotnej poistovne na SR zevraj mozme byt s dcerou pripoistene k nemu