Je možné obnoviť absolventskú prax a pokračovať v nej?

janka158cmuq96
21. máj 2021

Dobrý deň

Prosím vás je tu niekto, kto pracuje na Úrade práce alebo je evidovaný na Úrade práce ako nezamestnaný?! Chcela by som sa spýtať, je možné obnoviť a pokračovať vo vykonávaní absolventskej praxi? Natoľko mi bola kvôli Covid-19 12.3.2020 stopnutá. Ďalej ma zaujíma, či už Úrad práce obnovil kontakty (podpisovanie alebo hlásenie sa)?! Ak mi budete vedieť niekto odpovedať, budem vám vďačná.

Ďakujem za odpovede a pekný deň!

sisa_s
21. máj 2021

Ako fakt?? Nehnevaj sa, ale zalozit v priebehu par dni uz stvrtu temu o tom istom, si nesvojpravna a nevies tam napisat alebo zajst osobne? Najdi si normalnu pracu a nemusis dorabat absolventsku za 120e

elenka74
21. máj 2021

@janka158cmuq96 Podpisovať sa zatiaľ nechodí a myslím si, že v absolventskej praxi budeš môcť pokračovať, veď si ju nezrušila ty. Aj aktivační nerobili, keď to bude možné, opäť začnú robiť.

1sally12
21. máj 2021

Už neviemkoľkú tému si o tom založila! Čo tak napísať, zavolať na úrad práce?!🤦‍♀️ alebo ísť osobne? A tiež nechápem načo si to chceš silou mocou za tých pár peňazí dorábať.
Ale nechápem aj tak že ťa kvôli tomu nekontaktovali, veď im musíš odvzdávať dochádzku nie?