Je možné súdiť sa o 50 eur?

kika050
13. júl 2017

Dobrý deň. Potrebujem radu pravnika či právničky. Je možne sa sudit o 50eur? Len nejedna sa nič o rozvode ani o výživne. Jedna sa o kupnopredajni vztah ohladne šteniatka. Ďakujem Vám za odpoved ak mi niekto odpovie budem rada.

katarinapekna
13. júl 2017

@kika050 súdiť sa mozes aj o 10e,ak vies preukázať a relevantnymi spôsobmi dokázať,že si v práve....otázka je,komu sa cchce....

kika050
autor
13. júl 2017

mala rezervované šteniatko 2 týždne potom skončila v nemocnici vraj a hned chcela zalohu spat. Nechcela ani že ho prevezme neskor a potom sa začala vyhražat pravnikom nemame medzi nami žiadnu zmluvu, neviem či jej to vratit či nie nakolko som na nu strašne nahnevana. V den ked poslala zalohu že ho určite zobere bol dalši zaujemca čo by si prišiel ponho..Vypisuje o mne že som množiaren atd a zla skusenost.

katarinapekna
13. júl 2017

Keďže nemáš nič písomne,máš ssmolu

kika050
autor
13. júl 2017

Ja, Všetko mame len cez mesenger v spravach na fb že sa jednalo o psika. takže radšej vratit?

sabina_es
13. júl 2017

Urcite vratit. Sak sa jedna len o 50eur. Urcite by sa mi nehcelo sa s niekym natahovat za taku smiesnu sumu.

kika050
autor
13. júl 2017

@sabina_es ok už som vratila veru a aj sa poučila. Som rada že k nej štena nešlo aspon sa nedostalo do zlých ruk. Aspon že tak.. Ďakujem da sa zmazat nejak tema?

simca06022011
13. júl 2017

Možno má vaznejsie problémy, pre ktoré skončila v nemocnici a nemôže si ho vziať... Čo ty vieš? Pre psíka to buď iba dobre. Lepsie nájsť mu iný domov ako ho neskôr vidieť v útulku. A ku predaju psíkov sa odporúča tiež zmluva, najskôr rezervačna. Je úplne jednoduchá, vybaví sa aj emailom. Je tam aj určené kedy záloha prepadne atď.

kika050
autor
14. júl 2017

@simca06022011 viem že ani nebola v nemocnici ale to je jedno už ju kašlem neoplatí sa mi s nou hadat. A chvalabohu že sa ukázala s kor aka je psík je v iných dobrých rukach..