Kedy robia ročné vyúčtovanie všzp?

lucia322
15. júl 2019

Dobrý deň momentálne som na úrade prace ale minulý rok 2018 som bola zamestnaná takže sa chcem spýtať kedy robia vo všzp to ročné vyúčtovanie a posielajú papier domov? Môže sa stať aj to že mi nič nepošlú? A kedy? Vďaka za odpoveď😊

butterfly333
15. júl 2019

@lucia322 mne minulý rok nič neposlali ani papiere ani preplatok

kikulienkadd
15. júl 2019

Ahoj,zriaď si elektronickú pobočku a všetko uvidíš online. Ja mám napr.za minulý rok preplatok,neprišiel mi ešte žiaden papier od nich,ale na svojom účte všzp som to už našla vyrátané . Peniaze ešte neprišli, majú na to myslím tú istú lehotu splatnosti ako keď platíme my im-45dni od nadobudnutia právoplatnosti. Manžel mal nedoplatok a rzzp dostal pred mesiacom.
Alebo skús info cez callcentrum.

lucia322
autor
15. júl 2019

@kikulienkadd ďakujem lebo už aj mojej mamine prišiel papier a mne stále nič...skúsim tu pobočku si zriadiť a uvidím 🙂

kikulienkadd
15. júl 2019

@lucia322 len je to trochu nadlsie,lebo ti musia poslať ich grid kartu,ktorú potrebuješ na prihlásenie,ale potom máš pobočku doma "po ruke".

butterfly333
15. júl 2019

@kikulienkadd môžem sa spýtať mne to prečo neprišlo ani minulý rok ani tento? Posielajú to všetkým poistencom?

lucia322
autor
15. júl 2019

@butterfly333 ja som niekde čítala že to vyúčtovanie robia všetkym poistencom...ale neviem či to posielajú nejako postupne alebo naraz všetkým

lucia322
autor
15. júl 2019

@kikulienkadd no skúsim to a asi sa zájdem spýtať priamo na pobočku tento týždeň ak to nepríde

masenkamedvedova
15. júl 2019

Ahoj zavolaj si tam ja som tak tiež mne nerobili ročné vyúčtovanie lebo som na RD

lucia322
autor
15. júl 2019

@masenkamedvedova áno skúsim alebo tam zájdem lebo vôbec neviem dokedy to má prisť ten papier

kikulienkadd
15. júl 2019

@butterfly333 ...to neviem...